Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nikogo nie kocham


Gość Look4it

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji walentynek chce się wyżalić. Nikogo nie kocham. Matki, braci, rodziny, ani żadnej kobiety ani siebie. Nawet psa nie kocham. W ciągu ostatnich 2 lat, zakochały się we mnie 4 dziewczyny, o których wiem. Mimo, iż chciałem stworzyć jakiś trwały związek, to nie da się. Zwyczajnie dlatego, że mi nie zależy. Przestało, mi zależeć na czymkolwiek oprócz pieniędzy. Zwiedziłem ostatnio kawał świata i nawet na podróżach już mi nie zależy. Ma ktoś podobnie? Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Normalne, ponieważ coś takiego jak miłość raczej nie istnieje. A czy co kolwiek jak bliską rodzinę czy przyjaciół , kolegów , koleżanki jak to nazwałeś darzysz uczuciem dowiesz się w tedy jak ich już nie będzie i nie będziesz miał całkowitego kontaktu z nimi. Co do pieniędzy to naturalne zachowanie ponieważ jest to główny najważniejszy mechanizm naszego krajowego życia. To system srodowiska w którym żyjemy przebywamy określa i wymusza nasze możliwości i ich zaspakajanie.
Nie czujesz potrzeby zaspokojenia kontaktu z innymi osobami ponieważ nie jesteś sam i masz możliwość wsparcia bliskimi osobami jak mama pomimo że nawet nie musisz z nią mieszkać.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Nie wiem dlaczego moderator skasował ale napisałem jeszcze że takie refleksje jak uważasz że masz mogą powodować substacje psychoaktywne jak alkohol i inne oraz praca której specyfika nie pozwala na dłuższe kontakty osobiste . Może też powodować obecna sytuacja finansowa która nie pozwala na adaptację rodzinną. Substancje psychoaktywne mogą a nawet zmieniają percepcje racjonalnego myślenia a skutki mogą prowadzić do życia w samotności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...