Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Pustka w głowie brak myśli


Gość Psychotropek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Psychotropek

Witam mam 26 lat od 4 lat zmagam się z pustka w głowie chodzi o brak obrazów wyobraźni wizualizacji brak jakich kolwiek wspomnień z przeszłości czuje się jak bym miał tylko oczy nic więcej . Ogólnie funkcjonuje normalnie pracojesz chodzę na siłownię spotykam się z znajomymi . Ale opisane objawy jednak strasznie utrudniają mi życie :) odwiedziłem parunastu lekarzy psychiatrów i psychologów i nic leczony byłem a depresję nerwicę schizofrenię zasne leki nie pomagały i nie pomagają więc też sobie odpuściłem od roku nie biorę nic i żadnego po gorszenia nie zauważyłem przez ten czas ani potrawy :) brałem seronil abilifi zolaxe zolafren kwetaplex arbit welbutrin valdoxan dexapin aripilek xanax efectin po prostu cała aptekę można powiedzieć i wiele innych środków depresyjnych jak i neuroleptycznych w dawkach od najmniejszych do maxymalnych i żadnych popraw . Powiem szczerze że coraz mniej mi na tym zależy wszystkim odnośnie wyzdrowienia bo nauczyłem się żyć w takim stanie jak żyje . Ale nie ukrywam że lepiej by się żyło jak by wszystko grało tak jak powinno . Co do objawów to dodam jeszcze że nie odczuwam za bardzo emocjo czy to negatywnych czy pozytywnych po prostu nie wzbudza nic ich w mnie . Może ktoś był w podobnej sytuacji co udało mu się z tego wydostać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...