Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nie mam przyjaciół, coraz częściej nie chcę mi się żyć


Gość Rs7df

Rekomendowane odpowiedzi

Ostanio coraz bardziej nie chce mi sie żyć. Wcześniej miałam wiele przyjaciół i koleżanek miałam nawet osobę której się podobalam zresztą sam mi to powiedział. Potem jednak chciał moich zdjęć. Byłam głupia i zakochana, wysłałam mu je.Przez jakiś czas mnie trochę zaangażował Ale już z tym skończył widział że nie dałam mu się zastraszyć. Jednak wieści się rozeszły i nie mam już przyjaciółek. Mam nadwagę i nikt mnie nie lubi. Co prawda mam jednjedną Ale myślę ze ona udaje, olewa mnie i wg. Ja nie oczekuję że będzie ze mną zawsze ale mogła by przynajmniej mnie trochę wspierać. Wmawia mi ciągle ze przesadzam albo ze to nie prawda. Jednak ja czuję i widzę co innego. Moim marzeniem jest to aby nie być sama. Gdy wracam ze szkoły jest jakaś 17 i wtedy odrabiać lekcje, biorę przysznic i idę spać czasem nie starcza mi czasu aby cokolwiek zjeść. Co o tym sądzicie ?jak się zmienić ? Sprawićżeby nie być sama ?

Odnośnik do komentarza

Ja od lat nie mam przyjaciół. Nie ma czegoś takiego jak przyjaciel na całe życie. Każdy jest tylko na chwilę. Z czasem przywykniesz. Zajmij się czymś. Poszukaj hobby, najlepiej sport, pomaże ci to kontrolować wagę, podróże...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...