Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy z problemem bezsenności mogę się zgłosić do psychologa szkolnego?


Gość l...m

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch miesięcy cierpię na bezsenność. Stresuje ona mnie strasznie, nakrecam sie. Jestem zmęczona, ale gdy zamykam oczy leze cala noc bezsennie. Kiedy próbuję zasnać mam poczucie niespokoju, rozgradiaszu i bałaganu w glowie, nie mogę sie skupić na niczym. Zupełnie jakbym nie umiała spac. Przed tymi problemami zasypialam w dwie minuty. Boje sie chodzenia spać, miałam już ataki paniki, nienawidzę tego robic. Wolałabym nie spac w ogole. I mam pytanie - czy z takim problemem mogę zgłosić się do psychologa szkolnego? Chciałabym sie zająć nim jak najszybciej, a oczekiwanie na psychologa jest bardzo długie.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Oczywiście , jak najbardziej. Tylko efektów nie oczekuj. Mimo wszystko lepiej zapiekać się do poradni działającej przy szkole , z resztą ta Pani nazywająca się psychologiem szkolnym i tak cię tam skieruje. Zapomniałem jak to się nazywa ale poradnia psychologiczno pedagogiczna dla dzieci i młodzieży. To najlepsze rozwiązanie i chyba szybkie.
A w trakcie oczekiwania na wizytę , weź sobie kartkę i popisz co się zmienia w twoim życiu jak było wcześniej co przed tobą, czego ci brakuje a czego masz za dużo. Takie refleksje , rób to przed snem a zanim do tego podejdziesz długi powolny bezpieczny spacer.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...