Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Atak nerwicy boję się pomocy


Gość Maarikaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maarikaaa

Atak nerwicy nie wiem co robić. Boli mnie w klacie czuję jakby coś zimnego ciało minie do gardła uczucie ucisku i ciężaru po lewej stronie ściśnięty brzuch mdłości przelewanie w brzuchu bulgotanie drgawki lęk strach że to zawał czy coś że umrę.. Pomocy niewytrzymam dluzej tego

Odnośnik do komentarza

Jeśli w Pani odczuciu wyżej wymienione objawy świadczą o przeżywaniu przez Panią ataku nerwicy, to dobrym pomysłem w tym wypadku jest zastosowanie leków uspokajających bądź przeciwlękowych, które zostały przepisane przez lekarza. Warto zastosować również odpowiednie ćwiczenia oddechowe i rozciągające, które wchodzą w skład treningów uspokajających. Jeżeli nie jest Pani pod stałą opieką lekarską to może odpowiednim wyjściem byłoby nawiązanie kontaktu ze specjalistą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Pana pytanie, ponieważ najczęściej są to indywidualne kwestie placówek. Mimo to, zawsze można posiłkować się stroną medbiz.pl, na której można wybrać interesujące nas województwo oraz poradnię specjalistyczną. Strona ta pokazuje jak wyglądają kolejki do poszczególnych specjalistów. Warto również poszukać interesującej nas placówki i zapytać się jak wyglądają zapisy i ile trzeba czekać w kolejce do lekarza. Zdarza się, że w niektóre miejsca organizują zapisy do lekarzy na początku każdego miesiąca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...