Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Błędy młodości


Gość kasiakkukk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiakkukk

Mam 15 lat i chodzę do 3 klasy gimnazjum. Zmieniłam szkołę w połowie drugiej klasy. Chciałam zacząć wszystko od nowa, zmienić się i swoje życie. Okazało się jednak, że znam osobę z mojej nowej klasy, z poprzedniej szkoły. Zaczęłyśmy spędzać razem czas w szkole, jednak nie było to nic więcej poza murami szkoły. Gdy przyszłam w nowym roku zaczęłam spędzać z nią i z jej znajomymi więcej czasu. Niestety byli to ludzie, którzy palili, pili, a niektórzy nawet brali narkotyki. Nikt mnie do niczego nie namawiał, ale mówili mi np.: jaka to ja grzeczna i pewnie nigdy papierosa nie zapaliłam. Niestety zrobiłam to kilka razy w poprzedniej szkole, ale nikt o tym nie wiedział bo robiłam to sama. Niestety gdy zaczęłam z nimi spędzać więcej czasu, jakoś samo wyszło, że zaczęłam palić. Było to raczej bardzo rzadko, ale było. Potem zaczęłam z nimi wychodzić poza szkołą i piłam z nimi alkohol. Było to w sumie 3 razy. Później bardzo pokłóciłam się z tą dziewczyną, która mnie w to wszystko wprowadziła, a ja zaczęłam czuć i rozumieć swój błąd. Zaczęłam pracować nad sobą, dbać bardziej o zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Zaczęłam się uczyć i czytać książki. Poznałam tez jednego chłopaka. Boje się, że gdy pewnego dnia będę musiała mu powiedziec o tym wszystkim to straci do mnie szacunek. Jest on dobrze wychowany, grzeczny i wiem, że może się przez to do mnie zrazić. POMOCYY sorrka, że takie długie :((

Odnośnik do komentarza
Gość Moczador1

Jeśli masz tego fajnego chłopaka i tych rzeczy przestałaś robić nie musisz mu tego mówić do puki nie zapyta. Możesz mu sama kiedyś powiedzieć jeśli jest serio porządny to powinien to zrozumieć, ze coś złego było ale już się SKOŃCZYŁO. Tyle z doświadczenia powiem.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiakkukk

Moczador1 A jeśli dowie się od kogoś innego i będzie miał mi za złe, że mu nie powiedziałam? Mam nadzieje, że jeśli mu to kiedyś wytłumaczę czemu to robiłam to zrozumie bo chyba najwazniejsze jest to, że się zmieniłam i już tego nie robię. Dziękuje ci za pomoc :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...