Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co próbuje ukryć?


Gość Molter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem założyć temat ponieważ nigdzie na internecie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Mam 20 lat, od długiego czasu zmagam się z problemem ukrywania mało istotnych spraw w kontaktach z ludźmi przez co podobno nie da się mnie poznać, przed różnymi osobami ukrywam różne rzeczy. Na słowa "wiem o Tobie więcej niż myślisz" reaguje dosyć specyficznie, trzęsą mi się ręce zastanawiam się jak zakończyć znajomość z tą osobą. Poznałem jakiś czas temu pewną osobę przez internet, przed którą oczywiście też sporo zataiłem i niestety okłamałem ją w niektórych mało istotnych sprawach. Zauważyłem że robię wszystko żeby tylko ktoś nie poznał mnie takim jaki jestem chociaż kłamstwa zdarzają mi się rzadko tylko jak jestem przyparty do muru. Czy to może być jakieś zaburzenie psychiczne spowodowane przeszłością? W dzieciństwie strasznie bałem się ludzi i uciekałem przed każdym człowiekiem którego zobaczyłem.

Dodam jeszcze, że później stałem się rozgadanym dzieckiem aż do pewnej traumy.

Odnośnik do komentarza

Źle mnie zrozumiałaś, może powinienem wspomnieć że mam blokadę jak próbuje się otworzyć i szukam wytłumaczenia tej sytuacji bo da się ze mną porozmawiać normalnie o wszystkim oprócz o mnie. I nie uważam żeby każdy o mnie plotkował po prostu tak mam i szukam powodu bo nie uważam żeby to było normalne.
Post napisałem dlatego że dzisiaj ważna dla mnie osoba mi to zarzuciła, zresztą już któraś z kolei sam się na tym nie skupiałem

Odnośnik do komentarza

Okej, byłem w bliskiej relacji z dziewczyną przez 4 lata ciągle zarzucała mi że mimo że znamy się tak długo w ogóle mnie nie zna, z aktualną od 3 lat i właśnie od niej znowu to słyszę mimo że są całkiem różne. Jeżeli mój problem jest wydumany to jak im wytłumaczyć że sobie to wymyśliły?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...