Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nasilający się lęk


Gość Znerwicowanaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Znerwicowanaa

Ostatnio natknęłam się na artykuł dotyczący "illuminati". Podobno większość gwiazd popu w tym jest. Bardzo przeraziła mnie ta myśl. Nie wierzę że istnieje coś takiego jak ludzie-jaszczurki ale przeraża mnie tylko fakt że czasem w teledyskach faktyczie dostrzec można dziwne znaki np. oka. Od pewnego czasu myśl że może istnieć tyle wpływowych złych ludzi mnie okropnie przeraża, przez co nie mogę normalnie funkcjonować i wmawiam sobie że "też bym tak chciała"... Dostaję ataków paniki częściej niż zwykle, chodzę rozdrażniona, czuję ogólny bez sens, strach, czasem śpię cały dzień i nieustannie analizuję ten temat.. Nie wiem już co robić... Byłam ostatnio na swojej pierwszej wizycie u psychologa i powiedzial ze to 100% nerwica ale i tak sie boje ze cos takiego jak "illuminati" moze naprawde istniec i ze moj idol moze byc zly... Jak mam sobie z tym poradzic?

Odnośnik do komentarza
Gość Znerwicowanaa

Boję się też, że kiedyś np. naprawdę oddalę się od Boga i zrobię krzywdę swoim rodzicom albo że rozbiję np. figurkę aniołka którą mam na półce.. Naprawdę nie wiem już co robić.. Ostatnio myślałam nad wstąieniem do chóru a teraz po przeczytaniu artykułu takie myśli... I o ile poprzednie dało się racjonalnie wytłumaczyć to teraz boję się że one jednak są prawdą...

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Illuminati , fasci , sekty , partie to naturalna filozofia życia. Tworzenie nowych ras gatunku ludzkiego. Nie wiem co w tym dziwnego ? Dla mnie może należeć nawet bliska mi osoba ponieważ to jej suwerenny wybór. Ci co tworzą pseudo sztuczną inteligencję to też ich wybór a tu analogicznie jedni i drudzy tworzą super człowieka. Teraz do twojej wiadomości to czego się boisz to tylko objaw lęku który w taki sposób dał o sobie znać. U psychologa może dowiesz się czego tak naprawdę się boisz.

Odnośnik do komentarza
Gość Znerwicowanaa

Wiem że to kwestia wyboru. Ja na szczęście wybieram dobro :). Jednak przeraża mnie to że 99% osób znanych wg internetu należy do tego całego "illuminati". A to przecież Bóg jest silniejszy więc to chyba niemożliwe?..

Odnośnik do komentarza
Gość Znerwicowanaa

Boję się że to zło kieruje naszym światem. A to Bóg jest tym najsilniejszym, lecz teoria o której tak często mowa teraz w internecie mówi że tyle znanych wpływowych ludzi jest złych... I boję się że to może być prawda...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...