Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

problem z analizą


Gość anonimmmm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18 lat. Właściwie ciężko mi jest opisać dokładnie swój problem... o ile to problem, ale mam ogromne zamieszanie w głowie. Zacznijmy od tego, że mam okropne tendencje do ciągłego filozofowania, nie potrafię dać sobie z tym spokoju, co wydaje mi się, że już w dużym stopniu może mnie mocno ograniczać... właściwie we wszystkim. Filozofia stała się dla mnie bezpieczną strefą komfortu z której wręcz nie potrafię wyjść... i właśnie tutaj pojawia się paradoks całego problemu. Moim marzeniem... właściwie odkąd pamiętam jest zbudowanie porządnej, przyjacielskiej relacji. Po skończeniu gimnazjum mój najlepszy przyjaciel zmienił szkołę więc musiałem poszukać czegoś nowego... i nagle okazało się, że niesamowicie bardzo przeszkadzam samemu sobie w samej budowie relacji. Miałem kilka, nawet udanych, relacji, ale żadnej z nich nie potrafiłem utrzymać dłużej niż dwa miesiące. Po ostatnim zakończeniu znajomości postanowiłem dać sobie spokój. Teraz jestem tutaj, ciężko mi podejść porozmawiać do kogokolwiek, cały czas tylko analizuję moje dotychczasowe życie, żyje w nieustannym paradoksie, sam nie wiem co mi dolega, co prawda nie wiem czy nie histeryzuję, ale czasami boję się, że w przyszłości będzie tylko gorzej. Pomocy :(

Odnośnik do komentarza

To znaczy... chciałbym poznać osobę, z którą moglibyśmy "wymieniać się" swoimi emocjami/myślami bez skrępowania... cały czas jednak mam w głowie czerwoną lampkę, że ta osoba mi nie zaufa, a co za tym idzie, moje zaufanie również będzie zachwiane. Z resztą zauważyłem, że (w szczególności przy dziewczynach) bardzo wstydzę się rozmawiać o emocjach :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...