Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nawroty lęków


Gość Martijn

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam 21 lat i od paru dni ostre nawroty stresu oraz lęków. Od kilku lat mam problemy ze stresem oraz wykryto u mnie nerwice hipochondryczną. Przez te kilka lat próbowałem jakoś to przezwyciężyć ale stan się pogorszył rok temu. Dodatkowo dostałem ataki paniki. Meczylo mnie to strasznie chodziłem do psychologa pomagało mi to w jakimś tam stopniu ale i tak chodziłem do lekarza bo ciągle bałem. Sie że jest coś nie tak z moim ciałem a szczególnie z sercem. Od listopada zacząłem brać tabletki antydepresyjne Citalopram 10 mg. Po 3 tygodniach zaczęły bardzo dobrze działać i czułem się jak nowo narodzony ale parę dni temu dostałem w nocy atak lęku i nie mogłem zapanować nad tym. Na następny dzień miałem to samo myślałem tylko negatywnie a przez weekend czasami byłem zestresowany przez moje negatywne myślenie. Dzisiaj w nocy znowu dostałem atak stresu i lęku i ten trwa 3 razy dłużej Niż poprzedni i do teraz strasznie się martwię o moje zdrowie a szczególnie boję się tych lęków. Co się ze mną dzieje? Dzisiaj dopiero po 6 zasnalem jak neomag stres wziąłem i spałem do 9. Do teraz czuję. Sie. Strasznie zmęczony i lęki znowu powróciły. Już mnie to męczy co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...