Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ścisk w klatce piersiowej i szyj


Gość Anna098

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ścisk w klatce piersiowej i w szyj. Wykonano szereg badań,wyniki są pozytywne. Od 3 lat borykam się ze ściskiem. Przez ten okres byłam u kilkunastu specjalistów,każdy lekarz twierdzi że jestem zdrowa,wyniki również potwierdzają. Od 3 lat obserwuje kiedy ściski mi się pojawiają i jaka jest emocja. Mam 30 lat.Niestety mam proces długotrwałego przygnębienia z powodu tego, że nie mam faceta, dzieci, jestem panną, w głowie mam zakodowany obraz jak to kobiety żyją w starości same,skazane i oszukiwane przez innych ludzi. Nie mam szczęścia do tego aby mieć partnera. Odczuwam smutek,ból,a jak patrzę na ludzi którzy mają rodzinę to w momencie dostaję ścisku. W życiu w realnym świecie widuje żonatych mężczyzn,tacy mnie nie interują,z kolej nie widuje kawalerów którzy szukają partnerki. Zawsze chciałam mieć męża faceta statecznego,rodzinę, ale nie mam tego i to jest silny ból. W związku z tym czy jest jakiś lek skuteczny, który zniweluje ściski, uczucie bólu, lub lek który powoduje to,że kobieta staje się feministką. Ja naprawdę nie mam wyjścia w tym kraju, podkreślę że może przez empatię i swoją kobiecą wrażliwość nie mam nikogo. Pracuje,uprawiam sporty, w dzieciństwie szybko musiałam dojrzeć, opiekowałam się ludźmi niepełnosprawnymi, wspierałam dzieci z domu dziecka, potem opiekowałam się innymi osobami, znane mi są historie różnych ludzi,ale nie znam takiej histori jaka jest moja i w życiu nie poznałam nikogo żadnej kobiety która wybrnęła z takiej sytuacji w jakiej ja się znajduje. Szukam leku, który ulży mi w cierpieniu i bólu. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...