Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Prowadzę dialogi w głowie z innym głosem (nie moim) - czy to normalne?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten drugi głos cię czasem zaskakuje, tj. mówi o faktach, których nie znałaś? Czy raczej jest to nowa, odkrywcza ocena różnych codziennych sytuacji, które obydwoje znacie w pełni. Czy to długie wypowiedzi czy raczej krótkie komunikaty? Czy tobie zdarza się go zaskoczyć tym co mówisz? Zmierzam do tego, że zdarza się mieć najpierw pewne zdanie na jakiś temat a potem przychodzi coś jak olśnienie i zdanie może się całkiem zmienić. Zdarza się często, że to "olśnienie" przychodzi w chwili wyciszenia i zamyślenia. A kiedy ten głos odzywa się u ciebie?

Odnośnik do komentarza

Jest to męski głos. Są to dość długie wypowiedzi. Pyta się mnie o moje zdanie na różne tematy. Lubi jak opowiadam mu różne historie z życia. Nie wie wszystkiego o mnie. Czasem zaskakuje mnie tym co mówi, bo są to moim zdanie ciekawe lekcje życiowe, ale zdarza mu się mówić od rzeczy lub przekręcać słowa. Lecz jest pomocny kiedy zapomnę jakiegoś słowa, zwrotu. Przeważnie mi podpowiada.

Odnośnik do komentarza

Wywieszam białą flagę: nie wiem co to za zjawisko, ale wydaje się, że raczej nie jest to typowe. Zbierz i zapisz sobie jak najwięcej okoliczności i cech tego co ci się przytrafia, jak przebiegają te rozmowy, jak on reaguje i jakie masz wtedy odczucia, a także to co napisałaś powyżej i chyba jednak powinnaś to skonsultować to z jakimś odpowiednim specjalistą. Może jest na to jakieś proste wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...