Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Napad niepewności, lęku


Gość KiniaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam pewien problem, a mianowicie bardzo wybuchową osobowość, emocjonalną w każdym aspekcie. Wszystko zaczęło się kiedy byłam jeszcze dzieckiem, stwarzałam spore problemy wychowawcze, nie miałam łatwo w domu. Myślałam, że ten czas przeszedł poznając pierwszego chłopaka swoich marzeń, po 2 latach związku zostawił mnie bez konkretnego powodu. Od tego wydarzenia mijają kolejne dwa lata... niedawno poznałam nowego chłopaka, z którym postanowiłam spróbować (mimo ogromnego strachu) jeszcze raz. I tutaj mianowicie zaczyna się mój problem. Będąc samą odizolowałam się od świata jak tylko mogłam, zero życia towarzyskiego-stwierdziłam, że tak jest mi lepiej. Całe dnie potrafiłam siebie obwiniać jaką muszę być ofiarą losu, próbowałam szantażować swojego byłego chłopaka, aby do mnie wrócił stawiając, że bez niego się zabiję. Utrzymywałam z nim kontakt koleżeński, lecz również widziałam, że on nie ma problemu poznawać nowe dziewczyny... załamałam się nie pokazując tego i dalej brnęłam w swoje. Z dnia na dzień czułam się coraz gorzej psychicznie, nie potrafiłam na siebie patrzeć, całe dnie mogłam przespać w łóżku. Poznałam aktualnego chłopaka, z którym jestem już pół roku, dalej myślę o byłym, wszystkie negatywne myśli wracają przez co czuję niekontrolowaną potrzebę płaczu. Miewam dość często myśli samobójcze i nie potrafię docenić nawet wsparcia osoby, która mnie kocha... to katorga z własnymi emocjami. Z radości przechodzić przez jeden incydent w złość/smutek, nawet zazdrość z błahych powodów. Mogę położyć się do łóżka i wymyślać 100 rzeczy przez co moje życie jeszcze bardziej może się skomplikować. W porach nocnych dopada mnie bezsenność i ustępuje dopiero nad ranem.. Można powiedzieć, że moim życiem rządzi stres i strach przed następnym dniem. Mimo że wiem dlaczego tak się dzieje nie potrafię wielu spraw wybić sobie z głowy. Dlaczego tak się dzieje? Co może mi pomóc w stanie gdzie zwykły ruch jest czymś bardzo męczącym? Kiedy nie da się powstrzymać łez?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...