Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Atak paniki, dziwne uczucie po nagłym przebudzeniu w środku nocy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 20 lat. Tej nocy zerwałam się z potężnym obłędem, dziwnym uczuciem w całym ciele i paniką. Dziwne kłucie okrągłe na całym ciele w uczuciu wyglądało jak szpikulce połączone owalnie ze sobą. Nie było miejsca w którym bym tego nie czuła. Postawiłam na nogi cały dom. Wyskoczyłam z łóżka i zaczęłam panikować, położyłam się na podłodze i mówiłam że zaraz umrę. Rodzice chcięli wzywać karetkę, bo nie wiedzieli co mi jest. Nie potrafiłam wytłumaczyć co się dzieje. Mogłam poruszać nogami więc z pomocą przeszłam na łóżko, a każdy dotyk czułam tak samo, jak to uczucie co miałam w sobie. Po jakimś czasie zaczęło ustępować, a kiedy całkiem się skończyło, zmierzyłam temperaturę i miałam ponad 38 stopni. Od kilku dni choruje na jakiegoś wirusa, któremu towarzyszy także biegunka.
Kiedy byłam mała miałam podobne akcje, jedna również kiedy byłam chora. Jednak były to trochę inne napady, w których nie mogłam się z czegos uwolnić z żadnej strony jakbym została zamknięta z obu stron w labiryncie który się zwężał.
Przechodzę ostatnio stres związany z ciężką chorobą w rodzinie, dlatego myślę że może być to powiązane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...