Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to coś poważnego?


Gość Żabka98

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się was poradzić. Od jakiegoś, tzn. Dłuższego czasu mówię przez sen, a wręcz przeważnie krzyczę lub płaczę. Dzieje się to praktycznie codziennie. Do tego zaczełam ostatnio jeszcze czasami słyszeć głosy, np stoje na klatce schodowej i słysze jak ktoś mówi coś do mnie. I jestem pewna że nikogo tam wtedy nie było, ani też nie był to głos wywodzący się z mieszkania. Do tego wszystkiego popadłam jeszcze w taki jakiś dziwny nastrój, nie mam na nic siły, nie chcę nikogo widzieć, nie potrafię zachować się wśród innych, tzn umiem ale jest to po prostu dla mnie uciążliwe i trudne. Czy mam powód aby się bać? Czy powinnam pójść do psychologa? Powiem tylko ze sie bardzo boję, pochodze z małej miejscowości i nie wiem jak by inni na to zareagowali. Z góry dziękuję za radę.

Odnośnik do komentarza

Raczej nie do psychologa, a do psychiatry. To może być tylko efekt przemęczenia (miałam tak) albo co gorsza- poważnej choroby psychicznej. Jeśli psychiatra wykluczy jakiekolwiek nieprawidłowości to należałoby zrobić podstawowe badania i skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...