Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

boję się odrzucenia


Gość zagubiony czas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zagubiony czas

Może jestem upośledzony umysłowo,może mam nawet schizofrenie co jest możliwe jeśli jest dziedziczna w mojej rodzinie kilka osób miało problemy przychiczne wiem o babci mojej mamie i o wujku który popełnił samobójstwo od dziecka czuję że coś jest zemną nie tak żyję we własnym świecie unikając praktycznie kontaktów z ludźmi potrafię rozmawiać z każdym uśmiecham się żartuje lecz unikam bliższej znajomości bywają dni miesiące że potrafię myśleć wyłącznie o śmierci zamykając się we własnym świecie trochę przypomina to wojnę umysłu jakbym był nie obecny i nie panował nad racjonalnym myśleniem stojąc obok a czując jakby czas zwalniał tak to można w skrócie opisać tobiero po czasie orientuję się że minęło sporo czasu kiedy jestem nie obecny podejmuje decyzję które nie potrafię zrozumieć mam tak od dziecka mając około 7 lat mój świat zawalił się wciągu jednego dnia minęło już tyle lat a ja wciąż czuję jego wzrok jego oddech i ten paraliż całego ciała jakbym się wyłączył dlatego nie wiem czy na skutek traumy z dzieciństwa mój umysł się wyłącza w czasie silnego stresu czy mam schizofrenie obecnie moje życie jest pełne kłamstw udaję że wszystko jest w porządku a nie jest podejmuje mnóstwo błędnych decyzji zupełnie jakbym miał dwie a nawet trzy osobowości nawet nie wiem czy to co na pisałem ma jakiej logiczne wytłumaczenie a jeżeli tak i ktoś ma jakąś poradę co powinienem zrobić będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza

Pewnie to nie będzie nic odkrywczego co napisze ale myślę ze powinieneś iść do lekarza :<<br /> Wiem ze napisałeś to z myślą ze może komuś uda sie napisać coś co całkowicie odmieni wszystko i nagle się trochę rozjaśni.
Strasznie mi Ciebie szkoda. Zawsze zachowania naszych rodziców obijają sie potem na nas.
Ale spokojnie czytałam ze ponoć rozmowa raz w miesiącu ze specjalista i odpowiednio dobrane leki potrafią zdziałać cuda.

Odnośnik do komentarza
Gość zagubiony czas

Dziękuję za odpowiedź spodziewałem się takiej odpowiedzi . Specjalista i leki codziennie mam przed oczami swoją matkę widzę ile ma leków i jak działają na organizm pisząc strzeże moja mama ma schizofrenie a jej zachowanie bardzo przypomina moje życie dlatego podejrzewam że choruje na schizofrenie mój problem to akceptacja choroby pójście do lekarza i potwierdzenie. choroby

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...