Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problemy z pamięcią


Gość Booz

Rekomendowane odpowiedzi

Od około 3 lat mam depresję.Zacząłem pić z tego powodu,jednak z umiarem.Prócz przygnębienia i innych typowych cech depresji moje życie się nie zmieniło jakoś znacząco.Prowadzę w miarę normalne życie.Ostatnio zauważyłem że mam problemy z pamięcią.Pamiętam dzień do tyłu i tyle.Mam jakieś skrawki wspomnień w z ostatnich około 2 tyg,ale nie wiem czy to co pamiętam było wczoraj,5 dni temu czy 2 tyg temu.Kompletnie tracę poczucie czasu.Dodam że moje zycie jest dość monotonne,większosć dnia siedzę przed komputerem (nawet do 15h),z domu wychodzę 1-2 razy w tygodniu,najczęściej na uczelnie czy do sklepu.
Zacząć się tym martwić jakoś bardziej,czy to minie,brać jakieś leki na polepszenie pamięci ?

Odnośnik do komentarza

Minie ,jak zmienisz tryb zycia na bardziej aktywny. Rusz tylek z przed komoputera i idz pobiegac, czy zapisz sie na jakis sport, czy tance. Polecam zumbe...czyni cuda na depresje. Ogolnie ruch przy depresji jest tak samo wazny jak leki. Wiem ze sie nie chce, ale jesli chcesz zeby twoje zycie bylo wegetacja, to siedz dalej przed kompem po 15 godzin. Kosmos..!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...