Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problemy z depresją


Gość x...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak naprawdę nie wiem do kogo zwrócić się z tym pytaniem, pomyślałam, że ta strona będzie odpowiednim miejscem. Od około pięciu lat zmagam się z przeróżnymi problemami o podłożu psychicznym. Walczę z ciężką depresją, z myślami samobójczymi, bulimią, prowadzę też monologi i dialogi w myślach, czasem słyszę dziwne dźwięki, szumy. Aktualnie mam 17 lat, za 3 miesiące 18. Nie mam pojęcia co robić, wszystko mnie przeraża. Rodziców nie mogę i nie chcę prosić o pomoc. Nigdy nie rozmawiamy na takie tematy, więc nie wiedzą co konkretnie się ze mną dzieje. W dodatku nie chcę dawać im kolejnych problemów i zmartwień. Dlatego postanowiłam zwrócić się o pomoc tutaj. Prosiłabym o wyjaśnienie jak umówić się na wizytę u psychiatry oraz jak ona wygląda, szczególnie ta pierwsza. Zastanawiam się, czy przed ukończeniem 18 lat z pomocą pełnoletniej przyjaciółki mogłabym umówić się na wizytę tak, aby nie informować o tym rodziców. Również proszę o napisanie jakie dokumenty będą mi potrzebne. Z góry dziękuję za udzieloną mi odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...