Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak rozmawiać z rodzicami o problemach siostry?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w sprawie z moimi rodzicami, bo od jakiegoś czasu zauwarzyłem że moja siostra od jakiegoś czasu jest katowana psychicznie nie tyklo przez szkołę ale i przez rodziców, chodzi o to że, moja siostra dzień w dzień jest wyzywana w szkole (SP4 Bydgoszcz, odradzam od wysłania dzieci do tej szkoły, sam byłem tam wyzywany) a nauczycielie ( z wyjątkiem dwóch) mają to wszystko w 4 literach, nawet sam dyrektor nic nie robi tylko sie pławi w tym że ma władzę nad szkołą, po ciężkim dniu w szkole dostają od groma zadań domowych co sie oznacza przedewszystkim w poniedziałek bo wtedy moja siostra ma od 7:45 do 17:00, a jak sie już zaczyna robić zadania domowe to sie zaczynają krzyki i bicie, bo robisz to źle, główną przyczyna tego są ci beznadziejni zlewaciali nauczyciele ze "starej czwórki" którzy nic a nic nie tłumaczą tylko "co powiedziane to zrozumiałe i basta", ale wracając, rodzice nawet nie widza że siostra nie cierpi przez szkołę ale i przez ich samych (Rodziców) mimo że mam niepodważalne dowody żeby ją przenieść do innej szkoły to oni "Nieeeeeee, przetrzyma te 3 lata" przecież to jest czysta ksenofobia, Januszowanie oraz Hipokryzja w jednym, bo dla nich się licza TYLKO dobre wyniki w szkole a nie to co czują ich dzieci, i mało tego, są tacy zacofani że nie rozumieją że to XXI wiek a nie komuna, nie rozumieją że nie mają zawsze racji, i nawet przekraczają uprawnienia rodzicielskie, moja siostra żyje w ciąłym strachu i chce sie naprawde zabić, już 1 spróbowała, ale na szczęście przeżyła. Proszę o szybką odpowiedź...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...