Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

śmierć to wyjście ostatnie, ale ostatnie to najlepsze


Gość B.b

Rekomendowane odpowiedzi

Od lat mam dpresje. Straciłem przyjaciółkę, niebawem stracę studia, jetem na rencie, codziennie mażę żebym zdechł. Nic dziwnego że mnie nie zauważają bo koniec jest bliski. Nikt nie chcą wiązać się z człowiekiem który w najbliższym czasie stanie się zgniłym mięsem. Nie wiem gdzie mnie pochowają nieistotne.
Przynajmniej nie mam żalu do nikogo. To mi wystarcza. Jestem sam sobie winny. To najlepsze uczucie od lat, wiem że sam byłem odpowiedzialny za to co się stało - dziękuje za wszystko, nieraz nie było źle. Dobrze znów chwycić za sznur. Trzymajcie się ciepło :*

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Widzisz najlepsze to że rozumiem lepiej niż ci się wydaje. Powiem tak obecnie masz silnie poglebiony lęk przez sytuację w jakiej się znalazłeś.
Problem w tym że ewolucyjnie jesteśmy takimi samymi organizmami jak wszystkie inne na ziemi tylko różnica polega na tym że inne organizmy zrobią wszystko aby przeżyć bez względu na sytuację i środowisko a my? No właśnie może byś mi pomógł zrozumieć co jest potrzebne aby żyć, przeżyć i się nie martwić i być szczęśliwym i nie czuć leku. Może wiesz więcej i jesteś w stanie mi pomóc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...