Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Powtarzajace sie koszmary senne


Gość Lena4444

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat i od kilku tygodni miewam kilka razy w tygodniu koszmary senne. Szczerze mówiac boje sie juz chodzic spac, staram sie o tym nie myslec ale mimo to nie udaje mi sie. Staram sie przestrzegac wszystkich zasad - nie jem pozno, nie chodze pozno chodzic spac i tak dalej, mimo to nadal sie pojawia. Budze sie przerazona o roznych porach. Podczas snienia wiem, ze to sen ale nie moge sie z niego obudzic. Tutaj tez wyprobowalam wiele sposobow, miedzy innymi skupienie sie na tym ze to tylko moja wyobraznia. Przechodzac do samego snu, w skrocie sni mi sie postac diabla - budze sie w srodku nocy, czuje lek i ide do pokoju mojej mamy zeby spytac czy moge u niej spac. I wtedy ta postac przejawia sie w mojej mamie. Ma dziwne oczy i jest przerazajaca. Za kazdym razem mowi cos innego. Pamietam jak kiedys to krzyczalo na mnie co chce zrobic ze swoim zyciem. A gdy pytam kim jest ta istota to nigdy mi nie odpowiada. Czesto modle sie w tym snie. Przez lata nie bylam osoba wierzaca, ale ostatatnio zaczelam wierzyc ze Bog istnieje...moze to przez ten sen co jest okropne z mojej strony, boje sie ze wierze ze strachu a to nie jest prawdziwa wiara. Tata powedzial mi ze to kara za niewiare i to co mmie czeka. Sama nie wiem co jest juz prawdziwe w moich odczuciach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...