Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jest mi bardzo źle w życiu


Gość Matrix03

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Matrix03

Dzień dobry, długo się zastanawiałem czy napisać na tym forum ponieważ mam 15 lat i nie potrafię za bardzo o takich rzeczach rozmawiać. Bardzo długo jest mi po prostu źle w życiu i nic nie jest tak jakbym chciał. Mam silną nerwicę i potrafię zrobić dużo rzeczy z nerwów. Denerwuje mnie prawie wszystko, nie mogę się skoncentrować i skupić na niczym, nie mam zbyt dobrych ocen bo zawsze nic nie rozumiem, dużo rzeczy zapominam , nie umiem czasem się dobrze wysłowić dlatego też za dużo nie rozmawiam bo czasem nie mam o czym i nie spotykam się nawet z kolegami, jesli już to bardzo rzadko. Mam trudną sytuację materialną co też mnie doprowadza do takiego stanu że odechciewa się wszystkiego, nie rozmawiam nawet z moim ojcem bo on nigdy się nie interesował mną, chciałbym to wszystko zmienić ale jak zwykle mam pod górkę i nikt mi chyba już nie pomoże. Nawet gadam sam do siebie z nerwów bo już rady nie daję. Zawsze jak chodzę zły i smutny to jak się mama mnie pyta czy coś się stało to ja mówię że jest w porządku bo wstydzę się mówić o takich rzeczach a moja mama też jest nerwowa. Też dobiło mnie to że nie mogę grać w piłkę nożną co ja bardzo lubię grać ale zdrowie mi na to nie pozwala.

Odnośnik do komentarza

co do pieniędzy to jak skończysz 16lat to możesz za zgodą rodziców pracować jako młodociany..nawet lotnisko cię przyjmie. Co do reszty: takie to życie jest trudne, nie Ty jeden tak masz.
Także się nie martw, czasem trzeba szybko dorosnąć. Pocieszę Cię, że ja mając 17lat już musiałam zarabiać i chodząc do 2 szkół (druga muzyczna)jeszcze udzielałam korków. A kieszonkowego nigdy nie dostawałam, bo ojciec nie dawał amie pieniędzy. Jak dasz radę to będziesz zahartowany..także nie ma tego złego...:)

Odnośnik do komentarza

Chyba każdy przechodził przez co to ty i nie żartuję. co drugi ma nerwicę i depresję i ciężką sytuację. prawda jest taka rady o zarabianiu w wieku 16 lat też dostawałem, śmiechu warte, gdzie mam pracować w wieku 16 lat i chodząc do szkoły, mam okna myć za 10 zł? Sama szkoła to było za dużo a jeszcze praca lol, kto zatrudni 16 latka, może na święta teraz do pakowania i roznoszenia prezentów. Nikt cię nie przyjmie albo przyjmą za 5 zł /h powodzenia. Podziwiam podziwiaj ale jak słucham ja też chodziłem do 2 szkół i zarabiałem na korkach, to mi się smiac chce, co to były za szkoły, chyba z jakims skróconym programem nikt normalny nie chodzi do 2 szkół kiedy w 1 sobie nie radzi, korki w wieku 17 lat, kto zatrudnia 17 latka do korków, pewnie muzyczne jakieś. Ktoś bez talentu kto w szkole sam nie radzi sobie jak ma korków udzielać żal. W wieku 16 lat na pewno nie zarobisz tyle żeby sytuacje materialną poprawić, co najwyżej zarobisz sobie na mc donalda raz na tydzien a szkołę zawalisz przez to zarabianie. Z tym szybkim dorastaniem to też ściema, co ci da dorastanie, będziesz miał 30 lat czy 40 lat nadal będziesz zarabiał grosze miał nerwicę i będziesz smutny bo od czego masz być wesoły.

Odnośnik do komentarza
Gość Mela 11 11

Witaj . Natrafilam na twój tekst zupełnie przez przypadek kiedy to skończyłam czytać o właściwościach zdrowotnych miodu . Ciężko jest chyba doradzać .... co powinieneś zrobić ? Dobrze , ze piszesz tu o tym co czujesz i co cię trapi to tez w pewien sposób jest pomocne . Wylewasz to z siebie ....pisząc . Bardzo dobrze. Może spróbuj znaleść kogoś z twojego otoczenia kto by cię wysłuchał . Zawsze jest wyjście z danej sytuacj , czasem trzeba czasu , czasem ktoś musi nas usłyszeć ,ktoś coś poradzi powie i wtedy nam samym przychodzą dobre pomysły . Nos do góry -walcz o siebie . Będzie dobrze .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...