Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nie wiem co mam ze sobą zrobić


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry zacznę od tego, że mam 11 lat chodze do 6 klasy. Jakby to powiedzieć mam wszystko czego potrzebuje i wszystko co chcę. Lecz każdy kij ma dwa końce. Jakoś 1 rok temu zaczęłam czuć się po prostu źle. Moi rodzice się kłucą i często zamykam się w pokoju dostaje ataku paniki i nie mogę opanować płaczu. W 5 klasie pocięłam sobie ręce i w pewnym sensie uspokajało to mnie miałam jakby karę za swoje błędy i wtedy czułam się lepiej , pewnego dnia moja mama to zauważyła ale na czas zareagowała i smarowała mi je kwasem wtedy skuta zeszła i nie było blizn ale nie o tym chciałam pomówić od jakiegoś czasu czuje się strasznie przygnębiona nic mnie nie cieszy tylko udaje żeby nikt się nie martwił co jakiś czas mam wybuchy płaczu i nie wiem co zrobić czuje się jak nikt ja nie zasługuje na taką rodzinę jaką obecnie mam tylko ranię moich rodziców najlepiej było gdybym się zabiła ale wtedy jeszcze mocniej ich zranię nigdy nikomu o tym nie mówiłam ale miałam próbę samobójczą chciałam przedawkować leki nasenne gdy rodzice wyjechali na wesele ale spałam tylko 12 godzin pomóżcie mi prosze nie dam już rady tak żyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...