Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

depresja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od chwili wypadku mojego chłopaka który jest teraz w śpiączce swojej już od tygodnia i paru dni nie farmakologicznej bardzo źle się czuje , chodzę zdołowana i tylko bym leżała i spała nie mogę jeść nie mogę spać,cały czas płacze bo bardzo się boje o niego tęsknie za nim i nie potrafię bez niego funkcjonować. Nie wiem co mam robić niestety nie mogę nawet przy nim być bo leży w Hiszpanii a ja jestem w Polsce i najgorsze że nie wiem jak długo jeszcze będzie trwał tak jego stan proszę o jakąś pomoc poradę co mam zrobić w takiej sytuacji tak bardzo mi jego brakuje :(

Odnośnik do komentarza

Prze wszystkim powoli opanuj się i uspokój, wiem, że to ciężkie. Spróbuj wspomóc się farmakologiczne. Nie obciążaj umysłu złymi myślami, pomysł, że on by chciał abyś wspierała go, a nie obarczała siebie wszystkim co złe. Proponuję byś powoli i spokojnie próbowała zapełniać swój czas tak by myśleć bardziej swobodnie i trzeźwo. W takim ciężki czasie emocje i stress niestety pełnią ogromną rolę. Proponuję byś nawet wbrew sobie spotkała się bliską osobą, może wyczerpujący trening? Sama zdecyduj.
Oczywiście dobrym ruchem może być też spotkanie z dobrym psychologiem, który pomógłby poukładać Ci myśli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...