Skocz do zawartości
Forum

Sex za pieniądze?


Gość Transka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem tutaj na forum pierwszy raz i mam powazne pytanie i odrazu mowie, ze nie są to jakieś żarty i prosze was o porade co mam zrobić.. Zaczne od tego ze jestem chłopakiem który przebiera sie za dziewczyne.. Tak zwana TRANS. Juz odkąd pamietam ciągnie mnie do facetów i chcialbym byc dziewczyną , ale pozostaje mi tylko sie przebierać.. Jakies 2 lata temu przeżyłem sex oralny z facetem (zrobiłem mu loda) Odrazu bardzo mi sie to spodobało i tak zostało do teraz. Przez te dwa lata nie było tych facetow duzo bo zaledwie z czterech i wszystko za darmo.. Doszlem do wniosku skoro mi sie to podoba i mozna przy okazji zarobić to czemu by nie za pieniądze? Mam zalozone konto na portalu erotycznym i 2 dni temu dostałem propozycje pracy w prywatnym mieszkaniu.. Ten Pan ktory zaproponował mi tą prace powiedział, ze bym mogl pracować od poniedzialku do soboty i dziennie bym miał z 4-5 klientów (pierwsze dni tak 2) Zaskoczyly mnie zarobki , bo to aż 7 do 10tys miesiecznie z tym , ze musialbym zgadzac sie na wszystko co zechce klient.. Mam 2 tygodnie na zastanowienie , bo powiedzial , ze moze za ten czas po mnie przyjechac i moge zaczynac prace.. Teraz pytanie do was.. Moze jest tutaj osoba która jest w podobnej sytuacji i doradzila by dla mnie czy warto zaczynac taka prace? Obawiam sie klientow , bo nie wiem jacy beda przychodzić ale tak jak wczesniej napisalem lubie to wiec nie powinno mi to sprawiac problemu? Dodam ze mam 26lat i jestem obecnie bezrobotny a pieniadze się przydadzą , zwłaszcza takie.. Co o tym sądzicie? Oczekuje powaznych odpowiedzi i z góry dziękuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~onkaY
Fakt, że jesteś transem, a do tego nie masz pracy, nie oznacza, że masz pakować się w bagno. Prostytucja, alfonsi, to ciemna i niestety niebezpiczna rzeczywistość.
Masz 26 lat, a podchodzisz do problemu, jakbyś dostał fajną ofertę lekkiej, przyjemnej, a jednocześnie dobrze płatnej pracy.
Fakt, że ktoś jest bezrobotny, nie oznacza, że musi się prostytuować, są inne możliwości zarobkowania.
Uruchom swoją wyobraźnię; wejdziesz w to bagno, to możesz już się nie wydostać, nawet jeśli będziesz chciał.
Wpakują Cię do jakiegoś burdelu, będziesz musiał dawać każdemu (staremu, brzydkiemu, śmierdzącemu), może nawet przez cały dzień będą zmuszać Cię do przyjmowania klientów, a napakowani "ochroniarze" postarają się, żebyś nie protestował i nie uciekł.
Niejednokrotnie zostaniesz zgwałcony, możesz też nabawić się jakiegoś choróbska.
Ktoś na Tobie nieźle zarobi, aT obie się wydaje, że będziesz miał fajny seksik, dobrą zabawę i do tego kasę.
Strasznie naiwny jesteś.
Taka osoba ma coś z psychiką zamiast znaleźć normalną pracę to woli codziennie penisy mieć w buzi... Masakra

Odnośnik do komentarza

Nie widzę nic upokarzającego w spełnianiu fantazji innych ludzi i czerpaniu z tego dobrej kasy. Co jest ważne? Ważne przede wszystkim jest to, żebyś nie był pasożytem społecznym i żebym nie musiał tutaj nigdy czytać tego, że żyjesz ze socjala. A to, że będziesz męską dziwką, to w tych czasach nie jest żaden powód do wstydu. Praca jak praca tupta się do pracy i się zarabia, jak większość ludzi. Taka moja, skromna opinia i powodzonka tygrysku :)))

Odnośnik do komentarza
Gość Marineris vallis

Witam,jestem pasywnym użytkownikiem jednego z portali randkowych ukierunkowanych na sex.Problem polega na tym iź dostaje propozycje sexu za pieniądze niby nic ale jest tam mowa o relacji typu trójkąt  matka z  córką za ogromne dla mnie pieniądze.  Mówimy tu o kwocie 5 tyś. W treści jest również mowa dyskrecji z ostrzeżeniem iż osoba która płaci jest bardzo wpływowa.Pytam czy to jest legalne czy admin. ma nad tym kontrolę i czy jest to dla mnie bezpieczne? Gwoli ścisłości nie jestem nastolatkiem  mam 4 dychy no i faktycznie jestem atrakcyjny ,ale mam zerowe doświadczenie w tym temacie.NIE pojęte są dla mnie kwoty jakie te panie oferują . Jeszcze wczoraj propozycja 2 tyś. za noc rozbiła mnie kompletnie a dziś 5tyś  i matka z  córką.To czysta  perwersja.Czy takie osoby mogą być niebezpieczne dla mnie, czy mam w to wejść?  Jeśli ktokolwiek ma wiedzę w tej materii proszę radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...