Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Agresja, lęk


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.
Mam 29 lat. Od roku jestem mamą uroczego szkraba. Będąca w ciąży rozstałam się z ojcem dziecka. Podczas ciąży dręczył mnie nawet straszył. Nigdy mu nie zabroniłam kontaktu z dzieckiem. Ostatni raz był u syna jak miał miesiąc, teraz ma 13 miesięcy. Nie jeździ, nie płaci... Ale za to wypisuję SMS... Straszy, obraża... Doszło do tego, że boję się wyjść na spacer, a wychodząc czuję cały czas strach... Źle sypiam...od jakiegoś czasu wszytko mi przeszkadza, denerwuję... W jednej chwilę z miłej robię się wredną zołza !!!! Nie mam ochoty nawet z domu wychodzić, spotykać się ze znajomymi. Tłumacze się tym , że nie mam czasu bo dom, teraz chora mama. Moja sytuacja finansowa też nie jest kolorowa, więc ciągle myślenie o wydatkach dopija mnie. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłam , do teraz... A jakie mam myśli... Od razu mam łzy w oczach, że nawet tak pomyślałam... Czasem nawet mówię , do syna , że lepiej było jak go nie było.

Odnośnik do komentarza

Jeśli on cię zastrasza czy w jakikolwiek sposób doprowadza do tego ,że sie go boisz ,to masz dowody i zgłoś sprawę na policję.
To jest mobbing i zastraszanie, to jest karalne. Nie bądź ofiarą, bo juz odbija się to na twojej psychice, a będzie gorzej. Dlaczego nie płaci alimentów ? Jest fundusz alimentacyjny jeśli masz niskie dochody. Przestań się bać, tylko weź sprawy w swoje ręce. Zadbaj o siebie i o dziecko bo nikt tego za ciebie nie zrobi.
Nie pozwól żeby drań zniszczył ci życie... bron się.
W miejskim ośrodku pomocy rodzinie uzyskasz pomoc, wsparcie i informację. Zgłoś się do nich.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...