Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego nie mogę mieć kolegów?


Gość kamillb

Rekomendowane odpowiedzi

To pytanie brzmi śmiesznie, ale nie wiem co takiego źle robię, że z koleżankami dogaduje się 100 razy lepiej, niż z kolegami? Mam 15 lat. Nigdy nie miałem dobrego przyjaciela, a chciałbym go mieć. W mojej klasie, gdy jestem w towarzystwie kolegów, czuje się dziwnie i zauważam, że po prostu nie chce im się ze mną rozmawiać, tak jakoś mnie zlewają. Bardziej śmiały jestem, gdy rozmawiam z koleżankami i z nimi mam więcej tematów do rozmowy. Nie miałem nigdy brata, mam w domu 3 siostry. Dbam o siebie, dobrze się uczę, jestem całkiem przystojny. To jest trochę przykre, jak zauważam podczas rozmowy z kolegą że chce się już ją jak najszybciej skończyć i pójść do kogoś innego. Większość moich byłych kolegów się wstydziła rozmowy z dziewczynami, co dla mnie to nie stanowiło żadnego problemu. Natomiast, gdy rozmawiam z kolegą/kolegami, to jak wyżej wspomniałem dziwnie się czuję i tak niezręcznie. Nie wiem dlaczego tak jest, a chciałbym mieć takich lepszych kolegów czy dobrego przyjaciela. Dodam też, że czasem (nie wiem dlaczego, nigdy nie byłem taki zazdrosny), czuję zazdrość, że kolega x rozmawia z kimś innym, śmieje się, gdy ja przeważnie siedzę cicho.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...