Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Teoria Życia , Sens


Gość Popieram

Rekomendowane odpowiedzi

A tam pleciesz trzy po trzy bez ładu i składu. Kto dziś pił, ja czy ty? Bo piszesz tak, jakbyś ty spożywał wodę na procencie, a nie ja:) Wiesz jaki jest sens życia? Sens życia jest wtedy, gdy o nim w ogóle nie myślimy. Nie ma sensu rozmyślać nad takimi pierdołami, jak sens życia, bo i tak co komu pisane to nieuniknione i huk hahaha

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

I to jest droga do zagadki. Latamy w kosmos , naukowcy pocierają swoje jądra ze szczęścia że coś odkryli i już w niedalekiej przeszłości ??? Hm

Zastanawiam się czy za dużo nas zaczęło być i trzeba było budować w" osiedla czy nie wiem ????? Ciągle uzależnienie od wynalazków ale dlaczego ???? Choroba ?????? Wady gatunkowe ponieważ byle ślepy krecik świetnie daje radę bez promów kosmicznych. O co KAMAN ????

Odnośnik do komentarza
Gość Postęp cywilizacyjny

Definicja Postępu cywilizacyjnego:
Wielu „baranów” w oparach alkoholu i dymu papierosowego, zapominając o higienie zdrowia, dniami i nocami tworzy projekty dóbr materialnych i niematerialnych dla pieniędzy, by w sile wieku „strzelić kopytami” z powodu zawału, wylewu lub raka!!! Wielu następnych „baranów” powiela , za przeproszeniem, debilny styl życia i też ziemię przedwcześnie gryzie. Trafnie to puentuje Dalajlama: radzę wyguglać Dalajlamę.

Nasuwa się paradoks życiowy: wielu „baranów” musi przedwcześnie umrzeć, by inni mogli lepiej i mądrzej żyć.

Odnośnik do komentarza

@ psychoaktyw| A gdzie ty niby chcesz budować te osiedla, skoro na żadnej innej planecie poza ziemią, nie ma wystarczających warunków, żeby mógł tam człowiek przeżyć. A nawet jeśli w przyszłości znaleźliby takową planetę, to i tak była ona by miliony lat świetlnych od ziemi i teraz pozostaje jeszcze kwestia dostarczenia materiałów budowlanych na nią. I czym niby wozić pustaki tam?
Rakietą ?
Przecież zajęłoby to wieczność hehe

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Ok, postęp cywilizacyjny. Mahomet obrażasz a nie rozumiesz. Kret istniał i istnieje pomimo że jest ślepy a my musimy budować metro o co KAMAN .

Tyle rzeczy potrzebnych do wsparcia życia @Mahomet to inwalidztwo czy lenistwo czy ???????

Odnośnik do komentarza
Gość Do PT Mahometa

cyt. A nawet jeśli w przyszłości znaleźliby takową planetę, to i tak była ona by miliony lat świetlnych od ziemi i teraz pozostaje jeszcze kwestia dostarczenia materiałów budowlanych na nią. I czym niby wozić pustaki tam?
Rakietą ?
Przecież zajęłoby to wieczność he
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Mahomet, ciemnyś jak tabaka w rogu. Naukowcy odkryli falę elektromagnetyczną 7 x szybszą od światła, a poza tym już dawno Einstein odkrył możliwość materializacji fali elektromagnetycznej; a ponieważ myśl jest falą, więc pustaki materialne, będzie można budować myślą bez latania tam rakietą. Kumasz buraku? Podobnie musiało być ze stworzeniem człowieka przez Boga. Wcale nie musiał stąpać po Ziemi, by go tu stworzyć. Zrobił to z Innego BYTU , potocznie zwanego Niebem.

Odnośnik do komentarza

Chyba dzisiaj naoglądałeś się powrót do przyszłość stąd ten pomysł xD Zresztą jakoś za specjalnie nie frapuje mnie spanie na sufitach i jedzenie w powietrzu. A nawet jeśli teleportacja kiedyś byłaby rzeczywiście możliwa, to i tak nasze roczniki już z tego nie skorzystają.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

No tak ale z tego waszego dialogu wyłania się fajny wniosek a nawet dwa.
Jeden to kierunek kosmos po co ? Wychodzi na to że nasz gatunek potrafi rozmnażać niszczyć i szukać nowej ?! A drugi że mogliśmy znaleźć się na ziemi przez aranżacje sił kosmicznych nie wiem w postaci atomów genów. Teraz jedno logiczne tłumaczy drugie. Może Darwin miał rację że wszyscy pochodzimy z jednej bakterii kwestia ewolucji i środowiska rozwoju poszczególnych gatunków. Może to wirus który np. przez kosmiczny pył do meteorytów ??????

Odnośnik do komentarza

Teoria Darwina, została już dawno obalona i to nie tylko przez wielkich uczonych z usa, ale nawet przez moją byłą nauczycielkę od biologi:) Człowiek nie podlega ewolucji, a co za tym idzie na 100% nie mógł powstać od małpy. Więc o jakiej transformacji, ewolucji tu mowa?>3 Chcesz znać prawdę, to ja ci ją powiem. Otóż, prawda jest taka, że tak naprawdę nauka nic nie wie o powstaniu wszechświata i stworzeniu człowieka, zwierzęcia, roślin atmosfer itp... życia na ziemi. A to, że jakiś profesorek napisze w necie, że powstaliśmy z wielkiego wybuchu, to są tylko jego przypuszczenia. Bo skąd on to niby mógł wiedzieć, skoro go wtedy tam nie było? Nikogo wtedy nie było :)

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Ok, zgadzam się w 100% . Nauka to pokazy i prężenie mózgu któremu pierwszy pęknie. Dlatego tu jesteśmy żeby trochę ogarnąć temat bez pseudo kitu wykładanego na uczelniach. Czytałeś google ma parcie na kit typu zrobimy tak że ludzie będą żyli jak rekin grenlandzki 400 lat. A i napisali że taki człowiek mógł się już urodzić. Za takie coś powinni ich zamykać. To tak jak z chorobą alkoholową czy uzależnieniem. Tyle terapii ale żadnej diagnozy dlaczego , a uzależnienie to ze śmiechu pękam od definicji przymus wykonywania czynności. To jest nauka.

Ps. Jak można nazywać picie alkoholu chorobą to hipokryzja na skalę światową. Ja nie słyszałem żeby grypę czy hiv sprzedawali w każdym sklepie i stacji benzynowej.

Odnośnik do komentarza

~Psychoaktyw
Tylko nie napisali że prawdopodobnie nie dożyje 80lat bo zginie w wypadku lub padnie mu wątroba od wódy. To jest przekaz marketing na całego a i zaraz dostaną 100 mln $ czekamy szukajcie.

Ja znam takich zakonserwowanych pijaków, co w życiu u lekarza nie byli przynajmniej z wnętrznościami, a są już grubo po 80/tce. Jak słaba wątroba, to padnie nawet od nadmiaru tłuszczu. Grunt to dobrze ją już od młodych lat wódeczką konserwować, wtedy nawet grzyb szatan jej nie weźmie hehe

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

No tak ale jak ty czy ja bym to rozgłaszał po świecie to kaftanik biała sala ale google dlaczego im wolno i jeszcze zgłoszą się bogate kraje które w ten bezsens uwierzą i 100mln $ czaisz baze. Tak wygląda nauka. Ty dawaj ogłosimy że ludzie prawdopodobnie od mrówek pochodzą bo jeden chromosom jest taki sam i ????????? 100$. A i Nobel

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Dobra ale wróćmy do naszych analiz. Jeśli przykładowo ale czysta teoria takA bzdura ale ? Jeśli pochodzenie zarodka przedostało się jako przypadek z przestrzeni kosmicznej to skąd pewność że możliwość rozwoju organicznego nie była możliwa do warunków panujących na ziemi. Chodzi o to że pierwotny zarodek w innych warunkach klimatycznych może właśnie przyjął by inny kształt i formę . Dlatego uważam że Darwin mógł być najbliżej.

Odnośnik do komentarza

Tutaj nie ma co już analizować. Moje zdanie w tej kwestii jest takie, że najprawdopodobniej cała kula ziemska włącznie z pozostałymi planetami we wszechświecie oraz ludzmi, zwierzętami, roślinami, to zostały stworzone przez kogoś bardzo mądrego. No a ja to cóż... jakby nie patrzeć, jestem jego najdoskonalszym stworzeniem, stworzonym na jego obraz i podobieństwo hehe

Odnośnik do komentarza

~Psychoaktyw
Graj graj Mahomet , już rodzice nie wiedzą co robić aby dziecko odciągnąć od gier. Za parę lat ktoś wyczuje biznes i terapia uzależnienia od gier. Na razie spoko bo sam Prezydent promuje to ok. :) ;)

Bo trzeba grać z umieram. Godzinkę/ dwie dziennie i wystarczy. A jak ktoś napieprza od ranca do wieczora, to i tak potem ma, że musi chodzić na jakieś terapie, bo życia nie widzi bez gier :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...