Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co zrobić w przypadku problemów w komunikacji z ludźmi?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, nie wiem nawet gdzie dokladnie zaczac. Moznaby powiedziec ze moje problemy w komunikacji z ludzmi pamietam od zawsze. W zasadzie w kazdej grupie do jakiej trafialam, czy to w szkole czy w pracy, jesli nie od razu to po jakims czasie moja relacja w zasadzie z wiekszoscia grupy konczyla sie kompletnym fiaskiem. Jestem dosc uparta kobieta, perfekcjonistka, niektorzy mowia ze z dominujaca osobowoscia. Problem w tym ze ja wcale nie czuje potrzeby dominowac, po prostu chcialabym byc lubiana. I mam wrazenie ze im bardziej sie staram, tym bardziej to wszystko psuje. Zdarzalo mi sie narzucac z pomoca czy przyjaznia, czym tym bardziej bylam odrzucana. Nigdy nie uwazalam sie za atrakcyjna dziewczyne, sa tacy ktorzy jednak uwazaja inaczej. Mowie to, gdyz zawsze bylam ta 'brzydsza siostra', wiec staralam sie nadrobic moja inteligencja i byc powazana za moje zdolnosci intelektualne. Byc moze jest tu tez kwestia ze nie czulam sie kochana od 'malego', a gdy juz doroslam to moj ojciec sie na mnie wyzywal za swoje niepowodzenia i moja upartosc byla dobrym powodem by podniesc na mnie reke. Ten problem tez sie na mnie odbil, byc moze jestem dlatego w jakis sposob agresywna i nieustepliwa. Potrzebowalabym zrobic cos, nie chce byc odrzucana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...