Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Na portalu randkowym dziewczyna pierwsza do mnie się odezwała.


Gość gościu1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gościu1234

Ni stąd ni z owąd na portalu randkowym jakaś dziewczyna pierwsza do mnie napisała.
Napisała lakoniczną wiadomość, w której się zapytała czy tak jak ona szukam związku. Dziewczyna jest z miasta blisko mnie.
Dwa miesiące temu inna kobieta, sześć lat starsza ode mnie też pierwsza napisała do mnie.
Napisała dzień dobry, odpisz jeśli jesteś online. Weszłem na jej profil, zauważyłem, że jest strarsza ode mnie o sześć lat i, że jest z drugiego końca Polski. Zaciekawiło mnie to. Odpisałem jej, że zauważyłem, że jest z drugiego końca Polski, że watpię żeby ze znajomości na odległość coś wyszło, że różnicę wieku też zauważyłem (ale napisałem, że musi to dla mnie o wszystkim przesądzać) i zapytałem się czemu napisała do mnie, młodszego i czy napisała do mnie, młodszego bo woli młodszych czy dlatego, że w na tym portalu w jej wieku to są sami rozwodnicy, a ona nie chce rozwodnika. Odpisała, że zajrzała tylko na chwilę, nie ma zbyt dużego wolnego czasu, następnym razem napisze o sobie więcej, spytała się co porabiam i czy szukam związku czy tylko rozrywki. Nie drążyłem dalej tematu.
Później dostałem wirtualnego całusa od innej dziewczyny. Nie jest starsza ode mnie, ale też jest z miejscowości leżcej ponad 500 km ode mnie. Potem drugi drugi raz wysłała wirtualnego całusa wtedy zrozumiałem ,że to sygnał żebym się do niej odezwał ale jako, że uważam, że znajomość na taką odległość nie na ma sensu to tylko odwzajmniłem jej wirtualnego całusa.
Na początku założenia swojego profilu na tym portalu, tj. 7 misięcy temu otrzymałem od jeszcze innej dziewczyny taką wiadomość:

Witaj!!! :)
Jak twoj dzien? Jak twoj nastroj? Interesuje mnie twoj profil.
Szukam powaznego zwiazku opartego na prawdziwym zaufaniu. Mysle ze nie ma zadnego problemu zebysmy sie poznali blizej.
Ja w ogole rzadko tu. Bede usuwac moj profil.
Wiec jesli chcial bys to mozemy pisac na adres: tutaj podany adres e-mail
Mam nadzieje ze cos odpiszesz. Pozdrawiam ;)

Gdy kliknąłem żeby przejść na jej profil to pojawił sie napis, że konto zbanowane ze względu na naruszenie regulaminu. Nie wiem tylko czy podanie adresu e-mail w prywatnej wiadomości było naruszeniem regulaminu czy po prostu konto zostało zbanowane bo okazało fake'owe.
Co do dziewczyny z najnowszej wiadomości to czuję, że wypadało by coś odpisać, a minął już dzień od odczytania przeze mnie wiadomości. Co odpisać? O co zapytać? Samo napisanie no cześć, też szukam związku to chyba będzie lipa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...