Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Boli mnie istnienie


Gość Furiosus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.
Zakładam ten temat tylko po to, żeby się wygadać bo nic oprócz jakiegoś cudu nie może mi pomóc, może przynajmniej jeśli wklepię te kilka zdań w klawiaturę, a potem nacisnę enter to troszkę mi ulży. Mianowicie dzisiaj mam urodziny ( można powiedzieć, że wszedłem w wiek, który sporo ludzi uznaje za kamień milowy w życiu) i jak to przy takich okazjach wzięło mnie na rachunek sumienia. Chociaż co prawda pogodziłem się z myślą, że mój żywot to pasmo naprzemiennych porażek i wyrywania losowi z gardła najgorszych ochłapów to dzień dzisiejszy zabolał jeszcze gorzej niż codzienność. Cudem załatwiona pracę ( którą mimo powtarzalności i braku pasjonujących momentów jednak lubię) obrzydzają mi dwie puste niczym przestrzeń międzygalaktyczna osoby pierniczące kilka godzin dziennie przesłodzonym głosem o najbardziej trywialnych bzdetach, co może byłoby normalne gdyby stanowiło okazjonalny dialog, a nie coś zbliżonego do sposobu komunikacji kobiet z pociągu z "Dnia świra". W życiu uczuciowym też nie jest dobrze, ponieważ kobieta, którą kocham do szaleństwa i dałbym się za nią pokroić boi się angażować w uczucia ( mimo wszystko, jest usprawiedliwiona, ponieważ życie obchodziło się z nią zdecydowanie gorzej niż ze mną i nie szczędziło traum) i jest raz lepiej, raz gorzej, a właściwie albo bardzo dobrze, albo bardzo źle. Zgniłą wisienką na skiśniętym torcie był dzisiejszy wieczór, kiedy bliska osoba, która wcześniej złożyła mi życzenia ( takie raczej na odwal, w stylu masz i spier****, żeby uspokoić sumienie) postanowiła się na mnie wyładować psychicznie i próba porozmawiania z nią o zwykłej, można by powiedzieć technicznej sprawie życia codziennego skończyła się wrzaskiem i wyładowaniem emocji z jej strony. Nie chcę dożyć następnych urodzin i trzymajcie kciuki albo módlcie się o to, jeśli wierzycie w jakąkolwiek Siłę Wyższą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...