Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem w związku


Agu889

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat, jestem z rok młodszym chłopakiem od roku. Na początku naszego związku było dużo niepewności przez jedną I druga przeszłość. Niestety ta moja była gorsza, bo chociaż mam dopiero 20 lat miałam wielu partnerów w łóżku. Jednak jakoś nam się zaczęło układać. Niestety pewnego wieczoru powiedziałam mu coś czego nie powinnam. Było to nawiązanie do mojej przeszłości w obrzydliwy sposób. Nikt nie chciałby usłyszeć od swojej dziewczyny że "jebało" ją pół osiedla. Tak się niestety stało, pod wpływem emocji i alkoholu. Ciężko nam z tym później było. Wiele płaczu I przeprosin. Jednak po jakimś czasie zdawałoby się że wszystko to idzie w niepamięć. Wspólne plany na przyszłość, kochanie się, spędzanie ze sobą każdej chwili. I tak prawie przez rok. Wydawałoby się że lepiej być nie może. Jednak nagle kilka dni rozłąki I wszystko się sypie. Mówi mi że o tym dalej pamięta. Że to nie daje mu spokoju. Ze ma już dość myśli o tym. Współczuję mu. Kocham Go najmocniej na świecie. I ja I on wiemy że osoba która kiedyś byłam już dawno nie istnieje. Jednak on tego już nie może w sobie trzymać. Wszystko się nagle zawaliło. Nie wiem co mam zrobić . Jak mu pomóc? On Nie chce z nikim rozmawiać, ma wszystkiego dość. Nie chce słyszeć o żadnym psychologu. To ja według niego mam to naprawić, ja mam mu pomóc. Ale jak?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...