Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy podane objawy świadczą o chorobie psychicznej?


Gość f...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te rzeczy mogą znaczyć o tym, że jestem chory psychicznie? Na wstępie : Byłem raz u psychologa bo podejrzewano u mnie aspergera ale okazało się, że jestem zdrowy. A o to te rzeczy: 1. Lubię widok mordowanych na filmach ludzi, uwielbiam mnóstwo krwi i brutalności. Na przykład film "Ludzka Stonoga 2" sprawiał mi swoją brutalnością bardzo dużo przyjemności. 2. Lubię widok mordowania zwierząt... np podobało mi się jak pojechałem do pewnej wioski po rybę i podobało mi się jak ją zabijali. Nadmienię jednak że bardzo lubię psy i koty w ogóle, kocham psa mojego taty jednak kiedy zobaczę w internecie zdjęcie zabitego psa (naprawdę) to... nie czuję z tego powodu obrzydzenia tylko bardziej ciekawość jak w y g l ą d a ł o jego zabijanie. 3. Bardzo lubię sprawiać ból insektom, by umierały w agonii. Torturuję je i zabijam z czystą przyjemnością. 4. Kocham... ostre rzeczy. 5. Czasami, jak kogoś bardzo nie lubię, wyobrażam sobie jak morduję go nożem. 6. Biłem się tylko w podstawówce w samoobronie. 7. Też się wzruszam i jestem wrażliwy bo płaczę, jeśli film mnie wzruszy, moja ukochana postać umiera... to mnie wzrusza. Czy ja jestem na przykład chory psychicznie?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jest taka choroba psychiczna ,która się objawia sadystycznymi skłonnościami ,bo chyba tak to trzeba nazwać.
Może masz zaburzenie osobowości . W każdym razie czerpanie przyjemności z widoku krwi, przemocy i makabry ,normalne nie jest. Teraz tylko lubisz to oglądać i męczyć robaki, ale z czasem możesz zapragnąc silniejszych doznań i mocniejszych wrażen. Myślę,że jeśli ci nie minie z wiekiem,lub nic z tym nie zrobisz ,to w przyszłości możesz być niebezpieczny dla otoczenia. No skądś się ci mordercy biorą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...