Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak poprawić relacje z byłą dziewczyną?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry . Chciałbym prosić o poradę i pomoc w sprawie poprawy relacji moich z moją byłą dziewczyną. Rozstaliśmy się w czerwcu . Byliśmy ze sobą rok , ona jako powód rozstania podała jako to że ja utrzymywałem kontakt z dziewczyną , która od samego początku naszego związku chciała go po prostu rozbić ( pisała do mojej ex poprzez swojego facebook'a oraz tuż przed naszym rozstaniem ta dziewczyna założyła fikcyjne konto na facebook'u i pisała z moją ex kierując ją do tego ,aby podjęła decyzję o rozstaniu ze mną ) ,a skoro ja tak zrobiłem to w mojej ex wróciło zauroczenie do innego chłopaka ,w którym się podkochiwała dość długo lecz ten chłopak ma dziewczynę a moją ex nie jest zainteresowany . W poźniejszym czasie moja ex powiedziała mi że zauważyła to że różnimy się w kilku kwestiach , np w tym że ona chce pracować , a ja studiuje , muszę skończyć studia . Chociaż tak na prawdę ten powód wydaje mi się bezsensowny ,dlatego że ona wiedziała na co się decyduje wiążąc się ze mną i wiedząc że będę studiował i ten powód wydaje mi się wymyślony "na szybko " . Ona za każdym razem powtarza mi ,że nie będziemy razem bo ona mnie nie pokocha , chociaż szczerze mówiąc nie wiem czy bez najmniejszego spróbowania ona może być w 100% przekonana że mnie nie pokocha , chyba tego się nie da stwierdzić , bez podjęcia chociaż najmniejszej próby z jej strony , tak przynajmniej ja uważam :) . Często bywa tak ,że ona do mnie pisze tylko po to żeby zwrócić mi uwagę że ja do niej nie piszę i ma też do mnie spory żal że nie jest utrzymywany kontakt z mojej strony ,lecz to ona zawsze musi do mnie napisać żeby cokolwiek popisać ( a tak naprawdę to ja chciałem się zregenerować i dlatego do niej nie pisałem ( ,albo po prostu wysyła mi zdjęcia na snapchacie, pomimo że kilkanaście dni temu sama podjęła decyzję ,że nie będzie już do mnie pisać to mimo to nadal wysyła te zdjęcia i ostatnio do mnie też napisała na facebook'u . A szczerze mówiąc , zacząłem za nią tęsknić i nie mam pojęcia co mógłbym zrobić żeby z nią na nowo być :( Bardzo proszę o pomoc i podpowiedź :( Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...