Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co zrobić w przypadku zmiennego nastroju?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam okropnie zmienny humor i nastawienie. Raz czuję, ze jestem silna i mogę zmieniać świat a raz (i to częściej), że jestem brzydka, małowartościowa i ciągle porównuję się do innych. Ciąglę dążę do perfekcji, a gdy tylko coś mi się nie uda, albo ktoś wytknie mi błąd przejmuję się tym bardzo i rozdrapuje, powtarzam w myślach. Nie wiem czy to mój charakter, ale czasem chciałabym wiedzieć jak radzić sobie z chwilami płaczu i pewnego rodzaju histerii. Nie ma tygodnia bez płaczu bez poszczególnego powodu. Może to byc poczucie ze nie jestem idealna córką, wnuczką, dziewczyną lub przyjaciółką. Bardzo przezywam kazdą uwagę od rodziców nawet gdy się mylą. Ponadto bardzo boję się samotności. Potrzebuję bardzo dużo wsparcia, a ludzie mysląc o mojej skorupce dobrej i otwartej i miłej uczennicy nie mówią mi "powodzenia na kartkówce" czy jakiejkolwiek innej rzeczy. Smutno mi gdy ktoś mówi, ze ja i tak dam radę więc nie trzeba mnie wspierac... Marzy mi się dłuuga szczera rozmowa, bo chciałabym wyrzucić z siebie wszystko i mieć motywację do działania albo usłyszeć/przeczytać motywujące rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...