Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Blokada przed rozmową z rodzicami


Gość Kasiaguest123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiaguest123

Nie umiem rozmawiać z moimi rodzicami. Owszem, rozmawiamy na tematy codziennie, o szkole itd ale np. Mam problem żeby porozmawiać z nimi (a szczególnie z mamą bo tata pracuje za granicą i często go nie ma w domu) np o moich uczuciach, czy wyjściach na imprezę, nocnych wyjściach itp. Jest to spowodowane tym że na niewiele mi pozwalają, mają problem z każdym moim wyjściem muszę być w domu o 22 itd, wszystko chcą wiedzieć ze szczegółami gdzie jestem. Mam 17 lat, za 3 miesiące 18. Czuję że odstaję od moich znajomych przez to, ponieważ często rezygnuję z wyjścia czy np nocy u przyjaciółki tylko dlatego, że odkładam rozmowę o tym z rodzicami a potem jest już za późno. Nie wiem jak mam z nimi rozmawiać, jak zacząć, zazwyczaj odkładam rozmowę o wyjściach na ostatnią chwilę i też się tym denerwują że wiedzą o tym np 2 dni wcześniej podczas gdy ja wiedziałam o tym tydzień wcześniej gdy ktoś mnie zaprosił, jednak nie umiem sobie z tym poradzić. Nie wiem jak mam zacząć rozmowę z mamą... Pamiętam, że mam ten problem już od dawna ale kiedyś nie było z tym tak źle jak teraz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...