Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak otworzyć się na ludzi?


Gość i...l

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch lat kocham mojego kolegę z pracy kilka miesięcy temu wyznał mi że też sie jemu podobam ale przeżywa rozstanie z dziewczyną. Miesiąc temu wyznał mi że zaczyna coś więcej do mnie czuć, on raz ze mną rozmawia a raz mnie ignoruje. Moje uczucia do niego są tak silne że nie potrafię się otworzyć na żadną nową relację, nie pociąga mnie żaden mężczyzna ,wracajac do domu z pracy czuje drastyczny spadek nastroju zbiera mi sie na płacz że jego nie ma przy mnie nie widzę sensu życia czuje przygnębienie a jak on się do mnie odezwie w pracy to mi to daje dużo radości i energii .Z dnia na dzień jest coraz gorzej zawsze tak miałam że jak poznawałam chłopaków którzy pierwsi wychodzili z inicjatywą randki to nie przychodzili na umówione spodkanie i to się notorycznie powtarza .Od zawsze miałam niską samoocenę byłam w dzieciństwie izolowana od dzieci, miałam problemy w relacjach z otoczeniem zapytałam się jednej dziewczyny co we mnie takiego jest że wszystkich wkurzam że jestem zawsze ofiarą ona mi odpowiedziała że jestem fajną dziewczyną ale mam coś takiego w sobie że ma się mnie ochotę zabić. Czuję zazdrosc gdy znajomi się chwalą udanym związkami aż mam ochotę coś złośliwego powiedzieć wkurzają mnie zakochane pary a jak wracam z nim autobusem to jak wchodzi jakaś młoda dziewczyna to od razu spada moja samo ocena boje się wtedy że on będzie się oglądał za nią .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...