Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zakochałam się w lekarzu...


Gość Ona_love

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,jakiś czas temu miałam wizytę u mojego doktora...muszę przyznać gdy tylko po praz pierwszy go zobaczyłam czułam się onieśmielona ...trafiłam do niego właściwie przypadkiem.Zapisalam się na wizytę potem na kolejna i kolejna ...nie było dnia żebym o nim nie myslala i wyczekiwała z niecierpliwością kiedy go zobaczę.On jest bardzo miłym sympatycznym człowiekiem ,czuje choć może mi się wydaje ,ze on także zwrócił na mnie uwagę ...zawsze jest bardzo pomocny i miły ,wiadomo z racji wykonywanego zawodu ,ale sposób w jaki ze mną rozmawia i te spojrzenie w moje oczy...

Przez to wszystko ciagle myslenie o nim nie mogę normalnie funkcjonowac.. i mam wytrzuty sumienia mam partnera i dziecko a mimo to jest to silniejsze ode mnie...
Co się ze mną dzieje... ? Co robić?

Odnośnik do komentarza

Widocznie w twoim zwiazku brakuje ci uwagi ze strony meza. Mysle ze wiecej sobie wyobrazasz jesli chodzi o twojego lekarza, niz jest w rzeczywistosci. Tesknisz za czyms, za czyms czego nie ma w twoim zwiazku. Pomysl czego ci tak naprawde brakuje i porozmawiaj o tym ze swoim mezem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...