Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak przestać się ciąć?


Gość 5...d

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat i zaczęłam się ciąć i nie wiem jak przestać . Mam wszystkiego dość i nie wiem ja sobie z tym poradzić . Gdy się tnę to wszystkie emocje opadają . Obwiniam się o wszytko o wszystko co zrobię zlę .O tym, że się tnę wiedzą tylko 4 osoby (3 koleżanki i kuzynka). I wszytko zaczęło się wtedy gdy tata zaczoł pić pózniej znalazłam sobie chłopaka musiałam go zostawić bo okazało się ,że to zboczuch i wgl zerwałam z nim i dowiedziałam sie od niego ,że chciał mnie tylko zaliczyć i wyzywał mnie ,że jestem pojebana i wgl i wtedy zaczęłam się ciąć.Po kilku dniach cięcia się wyżywałam się na wszystkich rodzicach rodzeństwie.Po kilku miesiącach cięcia się zrozumiałam,że nie warto i przestałam ,ale znowu zaczęłam.I wkurza mnie wszystko totalnie rodzice mi nie pozwalają jechać np do katowic (mam jakieś półtorej godziny pociągiem żeby tam dojechać pociągiem ) boją się o mnie jak o jakieś małe dziecko i to mnie wkurza,jak zrobię coś zle to drą się po mnie no ,ale jakoś nie chce mi się nic nie chce mi się już żyć .Mam chłopaka i mam takie wrażenie ,że bez zemnie będzie mu lepiej wszystkim będzie lepiej.Wkurza mnie to , że jestem z nim 3 miesiące i widzieliśmy się raz( ma trudną sytuacje w domu i wgl no i rozumiem to) i obiecałam mu,że się nie potnę znowu ale zrobiłam to

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...