Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy moge miec depresje jeśli lubie dbac o siebie?


Gość Onaa3e72

Rekomendowane odpowiedzi

Depresja kojarzona jest ogólnie z zaniedbaniem,nie myciem się i chodzeniem w rozciągnietych ciuchach.Ja bym tak nie mogła wyjść do ludzi,byłoby mi wstyd ,balabym się oceny i dziwnych spojrzeń.I nastepna rzecz,ludzie z depresją maja wywalone ,bo ich to nie rusza...Z jednej strony dbam o siebie,makijaz,paznokcie,ułożone włosy..Lubie czuć sie dobrze,to poniekąd dodaje mi pewnosci siebie. Jestem przewrażliwiona na swoim punkcie.

Jak siedze w domu nie przywiazuje uwagi do tego jak wygladam..Czasem nie wielki wysiłek fizyczny,jak ugotowanie obiadu,zakupy potrafią mnie wyczerpać ze wszelkich sił..Mam taką pustkę w głowie. Jestem taka obojetna..Czuje sie jak taki zaprogramowany robot wybrakowany ... Nie umiem nawiązywać nowych znajomosci..Jestem miła,nie nachalna taka neuralna dla ludzi,a mimo to wszyscy traktuja mnie z dystansem ..Byc moze zachowuje sie dziwnie i moje zachowanie jest troche niepokojące,moja niepewnosc widac zwłaszcza face to face...

Pracowałam półtora miesiaca a nie poznałam nikogo w pracy,juz tam nie pracuje ale do dzis nie wiem jak mieli na imie ludzie z mojego zespolu...Nawet kierownik powiedział,że jestem mało komunikatywna ...Nie wiem czy bede w stanie gdziekolwiek pracować...Mam osobowosc unikajaca,dobrze czuje sie obok ludzi ale nie z ludźmi, póki nie musze gadać oni nie skupiaja sie na mnie to jako tako moge prztrwać...Martwie sie o swoją przyszłośc..Martwi mnie spadek energii,brak koncetracji ,słaba pamięć..Znużenie,brak chęci do czegokolwiek ...Ale znów dbanie o siebie nie stanowi dla mnie jakiegos problemu..Czasem mam dni,że nie mam ochoty sie stroić,to lekki makijaż i ładne schludne ubranie zawsze mam..Martwi mnie to wycofanie społeczne i brak wiary w siebie i ta cholerna pustka i apatia...Co mi jest??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...