Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy ktoś nakieruje mnie na odpowiedz, co mi dolega?


Gość Dawid-moonlight

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid-moonlight

Witam mam 20 lat, od 3 miesięcy „lecze się „ psychiatrycznie, leczenie nie przypadkiem znalazło się w cudzysłowiu. Z tego co wyczytałem w ten sposób tylko zalecze objawy problemu. Miałem problem wśród ludzi, różne digi w miejscach publicznych oraz lęki przed wyjściem do ludzi.. lekarz stwierdził Fobie społeczną, zażywan paroksetyne i rzeczywiście czuje się jakby lepiej wśród ludzi, jednak jest zupełnie inny problem, nie byłem jeszcze u doktor ponieważ wizyta dopiero za miesiąc.. ale mam wrażenie, i obawe przed tym, że mogę mieć shizofrenie. Już, wcześniej miałem te objawy, ale raczej ich nie wymieniłem bo uważałem je za zbyt dziwne, bałem się czegoś poważnego. W skrócie, gdy z kimś przebywam, oglądany telewizor czy to słuchanie radia w samochodzie mam wrażenie, że osoby robią jakiś dig albo ruch w momentach kiedy akurat mówią coś co może się tyczyć mnie. Czasem mam wrażenie, że każdym ruchem czy gestem coś mi chcą przekazać. W rozmowach potrafię się zestresować w różnych dziwnych momentach przykładowo -Rozmowa Ja, Szef, Kolega z pracy
Szef coś mówi o tym jak jechał i widział kogoś z dziwną fryzurą w tym momencie kolega podrapał się po nosie, i ja mam wrażenie, że to chodzi o mnie. To oczywiście tylko prosty przykład. Powiedzcie mi czy to może być shizofrenia ? To czasem jest tak nasilone, że nie idzie tego znieść..

Odnośnik do komentarza

To moga być urojenia ksobne. Szkoda ,że nie powiedziałeś o tym psychiatrze. Na wizycie nie wolno niczego ukrywać,bo szkodzi to pacjentowi ,a nie lekarzowi. On nie takie dziwy już w życiu słyszał i widział. W końcu jest psychiatra,. Nie martw się o niego ,tylko o siebie. Musisz przestać ukrywać objawy i mówić prawdę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...