Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zmiana stanowiska pracy


Gość Demotywator00

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Demotywator00

Witajcie!
Mam 21 lat i pewien problem jeśli chodzi o pracę.
Otóż, od roku pracuję w pewnej dużej firmie produkcyjnej jako informatyk (niestety umowa zlecenie). Poznałem wielu ludzi, odpowiadam za wiele spraw sprzętowych, szkolenia itd.
Menedżer chciałby mnie zatrzymać na stałe ale góra (dyrektor, finanse) nie chcą wyrazić zgody. Bo cięcia, bo brak pieniędzy, bo za dużo biurowych pracowników.
Stąd mój problem.
Nie chce cały czas siedzieć na zleceniu, bo źle na tym wychodzę.
Z drugiej strony zastanawiam się czy przejść z tego stanowisko na pracę produkcyjną (o wiele lepsze zarobki i co ważniejsze - umowa o pracę).

I tutaj pytanie do Was...
Czy dobrze zrobię odchodząc z biura na produkcję w tej samej firmie? Jest to moja pierwsza poważna praca. W biurze pracuje mi się bardzo dobrze ale zarobki i przywileje to tragedia. A na produkcji przyjdą zmiany, monotonność itd...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nikt za ciebie decyzji nie podejmie. Moze najpierw poszukaj pracy na podobnym stanowisku w innej firmie, rozejrzyj sie, dowiesz sie jakie warunki pracy mozesz miec gdzie indziej, bedziesz mial porownanie.
Co do pracy na produkcji moge powiedziec ze moj kuzyn pracowal na produkcji i zaczal studia za ktore placila mu firma. Gdy je skonczyl dostal inne stanowisko ale gorzej platne, po roku wrocil na produkcje dlatego ze bardziej mu sie to oplacalo. Dopiero po kolejnym roku znalazl prace w innej firmie na stanowisku inzyniera za dobra stawke. Tylko wez pod uwage ze on juz prace na produkcji znal. Z tego co wiem shifty sa bardzo meczace, to nie takie proste przestawic sie na prace na nocki.
Dlatego ja bym radzila rozejrzec sie za praca w innej firmie, a dopiero potem podjac decyzje.
Druga wazna rzecz, pracujesz dopiero rok wiec dla swojej firmy nie jestes jeszcze wykwalifikowanym pracownikiem, dlatego tez nie zalezy im by cie zatrzymac. Wiecej do powiedzenia bedziesz mial majac min 3 lata pracy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...