Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Mam setki dobrych pomysłów, talentów a nie umiem ich wykorzystać


Gość Dlaczego do cholery

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dlaczego do cholery

Mam dość siebie. Mam często napady różnych pomysłów, które miałyby mi umożliwić realizację marzen, mam talenty i setki pomysłów na ich wykorzystanie, ale żaden nie dochodzi do skutku, albo w ogóle się za to nie zabieram, albo w połowie przedsiewziecia przerywam, albo o zgrozo przed samym końcem. Nie potrafię wykorzystać swoich zasobów do osiągnięcia swoich celów, jestem chaotyczny, mam jakieś zahamowania i blokady, jak pojawiają się komplikacje to znikam. W efekcie dochodziło już do takich sytuacji że ludzie mnie w coś wkręcali i kradli moja twórczość, moje pomysły i zbierali laury, podziwy a nawet na tym zarabiali. Ja mam już tego dość, żadnego przedsięwzięcia nie potrafię zorganizować i doprowadzić do konca. Coraz bardziej nienawidzę przez to siebie i nie wiem już co robic.

Odnośnik do komentarza

Moze chodzi o brak planowania i konsekwencji, oraz brak wiary we wlasne sily. Dlaczego sabotujesz sam siebie, zeby rezygnowac z czegos przed samym koncem, to tak jakbys uznal ze i tak ci nie wyjdzie, nie uda sie, a inni uwazaja inaczej. Moze gdybys wyobrazil sobie efekt koncowy i konsekwentnie dazyl do zrealizowania go, byloby inaczej. Wyobraz sobie jakbys sie czul gdybys zrealuzowak swoj cel z powodzeniem, jak bylbys z siebie dumny i trzymaj sie tego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...