Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

dziwna atmosfera w pracy


Rekomendowane odpowiedzi

pracuje od 2 miesięcy jest u mnie bardzo dziwna atmosfera w pracy przez tych co pracują najdłużej . jedna bez powodu na mnie skacze np ze nic nie robię( siadłam tylko na chwile)zwróciłam jej uwagę by na mnie nie krzyczała to się na mnie obraziła powiedziałam bym się do niej nie odzywała ma focha już 3 tyg . 2 pani która tez ostatnio w nerwach do mnie i krzykiem powiedziałam by się na mnie nie darła to tez się obraziła na mnie nic im nie można powiedzieć bo zaraz się na mnie obrażają . poszłam dziś do kierowniczki bo chciałam się przenieść na inny dział spytała dlaczego powiedziałam ze zła atmosfera w pracy krzyczą i się na mnie wyżywają i obrażają to ona, ze muszę się przyzwyczaić i ze każdy może mieć gorszy dzień . tylko ja już nie mogę z takimi ludźmi wytrzymać. źle się czuje w tej pracy. dziwnie mnie traktują . do tego chodzą obgadują mnie do innych pracowników przez to prawie nikt się do mnie nie odzywa tylko dlatego ze zwróciłam uwagę . może ja coś źle robię?nie są dla mnie po prostu nie mili i traktują jak intruza . kierowniczka ma porozmawiać z nimi by mnie lepiej traktowali, ale podejrzewam , ze to pogorszy sytuacje

Odnośnik do komentarza

wszystko jest dobrze póki jestem cicho jak się odezwę to wielka obraza . nie jestem osoba kłótliwa, ale chce pracować w spokoju . wiem ze każdy może mieć gorszy dzień ale czy musi to wyładowywać na mnie? nie można do mnie mówić spokojnie ? nie należy mi się jakiś szacunek bo jestem nowa? bywa tak ze np coś źle zrobię jestem na głos wyśmiewana ( akurat tego nie powiedziałam )

Odnośnik do komentarza

Troche pozno i nie wiem czy pomoge. Tez mam taka atmosfere w pracy mimo, ze pracuje w firmie ok 6 lat. Dostala prace dziewczyna ktora lubi donosic i manipulowac ludzmi. I tez nie wiem jak dlugo wytrzymam. Czuje, ze cokolwiek powiem obroci sie przeciwko mnie. Staram sie miec pare osob z ktorymi moge zamienic pare zdan. Gdyby nie to, przez caly dzien nikt by sie do mnie nie odezwal. Moze znajdz osobe lub pare osob z ktorymi mozesz pogadac. Przepraszam ze nie uzywam polskich liter. Nie mieszkam w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...