Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy powinnam się zgłosić do psychologa?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy powinnam się zgłosić do psychologa? Witam, mam 17 lat, za 3 miesiące 18 i chodzę do 2 klasy liceum. Ciężko mi jest od czegoś zacząć ponieważ historia jest dość długa, a ja chcę ją jak najbardziej streścić. 3 lata temu sytuacja między moimi rodzicami stała się dość napięta, potem ojciec się wyprowadził na pół roku, poczym wrócił. Po 2 latach nagrałam jego rozmowę, podczas której rozmawiał z kobietą, o którą zawsze były kłótnie i wynikało z tego, że mają romans (dla mnie niepodważalnie) Mama chciała brać rozwód, potem zmieniała zdanie, ale ważne jest to, że usłyszałam od ojca iż wszystko jest moją winą i to ja zepsułam. Najgorsze było to, że tata nadal się nie przyznawał czym tylko tracił w moich oczach. Tak naprawdę, dzisiaj pierwszy raz od nie pamiętam kiedy miałam dobry humor. Przez większość czasu jest to wegetacja. W ten sam dzień poklocilam się z ojcem i po powiedzeniu, że brak mi do niego szacunku on złapał mnie za szyję i potem popchnal. Jedyne co usłyszałam od mamy to to, że powinnam z nim porozmawiać. Tylko ciekawe o czym? Ja naprawdę już nie wytrzymuje i czekam tylko, aż będę mogła się wyprowadzić. Może powinnam zgłosić się do psychologa by z nim porozmawiać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...