Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Lęk przed Alergiami


Rekomendowane odpowiedzi

Dziedobry, mam na imię Anna i mam 38 lat.
Do 2013 roku miałam normalne standardowe życie, aż pewnego dnia wstałam i dosłownie nie mogłam jeść.
Od tak porostu.
Miałam wrażenie że wszystkim się dusze i sławie, trzymam jak myszka.
I tak parę tygodni .potem doszło jeszcze to że zsczelam sie dusic , jskbym miała alergie. Pierwsze raz w życiu dostałam ataku paniki po przyjeciu antybiotyku .
Od tamtego czasu do dziś jem tylko make, ziemniaki, woda, herbata czarna , cebula , buraki i produkty mleczne naturalne bez dodatków.
W ciągu 2013 do 2014 schudłam 46 kilo i do dziś nie przytulam. Bo z czego.
Nie mam już witamin ani minerałów, tracę zeby i siłę. Nie chce mi się żyć.
Moje zycie odwricilo sie o 360 stopni.
Do 2015 roku ukrywała mój strach i dziwactwwa aż w końcu dostałam załamania nerwowego i pojechałem samodzielnie do szpitala psychiatrycznego i kazałem aby mnie zamknęli.
Pani doktor tego nie zrobiła tylko skierowała mnie do kliniki i postawił mi diagnozę " nerwica lekowa"
3 miesiące się liczyłam bez leków tylko terapię. Ale nadal nie mogłam jeść.
W 2016 przeszłam tragedię rodzinną i się mi pogorszyła. Teraz znowu troszkę lepiej.w 2017 stwierdziła moja pani psycholog ze coś jej się wydaje że ha chyba naprawdę mam alergie, i żebym zrobiła testy.
Wydałem ponad 4000 tyś euro ( mieszkam w niemczech) i co die okazało. Tak mam alergie na leki ( alergia typ 1 , natychmiastowa,) na jedzenie ( 50 % tego co testowałem ( alergia typ 1 i 4 ) orzech owoce drożdże. Mnóstwo.
Psychiatra i psycholog stwierdzili że teraz to mamalergiofobie i nerwice .
Siedzę i płacze. Gdyby wtedy ktoś mnie zbadał to by stwierdzono te moje alergie a ja bym teraz nie była w takim stanie jakim jeste.
Nie wiem co mam robić.
Chcuskam aby mnie przyjęto na odzial i nauczono jesc.
Preparatów witaminowych też się boję popłynąć bo nie wiem jak zareaguje . Ja mam nawet na leki przeciwboke alergie .
Modlę die Boga aby mnie uwolnij od tego koszmaru.
Ja chce tylko normalnie jeść i mieć znowu siłę żyć.
Co mam zrobić gdzie się udać. Tu w niemczech nikt mi nie chce pomóc.
Czy jest w Polsce jakiś lekarz , klinika psychologoczna , psychiatryczna w ktorej będą wzięte moje alergie pod uwagę i gdzie pod terapia nauczę się nie bać jedzenia.
Muszę dodać że teraz już boję się wszystkich alergi, na jedzenie lekarstwa kosmetyki,
Co ha mam w ogóle za chorobę?
Jak to możliwe że z dnia na dzień stałam sieinnym człowiekiem.
W dzieciństwie dużo przeszłam. Naprawdę dużo. Ale potem miałam dobre życie. Męża, dzieci 2 fakt że obcy kraj i sama .
Italia zwykłe problemy ha i każdy je ma.
Nie wie co robić, czy czekać aż mnie choroba całkiem zniszczy ? To jest narazie moje jedyna nadzieja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...