Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego ciągle chce mi się płakać?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle chce mi się płakać i nie wiem co mi jest? Więc obecnie jestem w 2 gimnazjum i czuję się okropnie. Rok temu w pierwszej klasie było nawet znośnie pomimo uczucia, że nie pasuje do tek szkoły. Wtedy zaczeły się również moje problemy z jedzeniem. Zdałam sobie sprawę, że jestem gruba i brzydka, a mama kazała mi jeść. Zaczełam zwracać, ale mama mnie przyłapała, więc przestałam na jakiś czas żeby nie wzbudzać podejrzeń. Niestety w tym roku jest znaczne gorzej. Na początku było dobrze chodziłam do szkoły regularnie, a nawet miałam przyjaciółkę. Niestety później nasza relacja stała się toksyczna i w grudniu to zakończyłam. Od nowego roku obiecałam sobie, że poczuję sie lepiej i przestane uciekać ze szkoły. Okazało się, że to nie takie łatwe. Przez całe ferie byłam przygbębiona i zestresowana myślą o powrocie do szkoły. Szukałam nawet e interniecie sposobów na zatrucie się żeby nie musieć tam iść. Znalazłam sposób ze zjadaniem surowego ziemniaka, ale to podobno niebezpieczne, a ja bałam się śmierci, więc zrezygnowałam. Gdy ferie się skończyły przez 2 tygodnie chodziłam na wagary, bo bardzo się bałam i chciało mi się płakac na myśl o powrocie do szkoły. Okłamywałam rodziców, że tam chodzę co przychodziło mi bardzo łatwo, ponieważ przez większość życia ukrywałam swoje emocje i prawie wszystko co ludzie o mnie wiedzą to kłamstwo. Tata nawet zaczą myśleć o wysłaniu mnie do psychologa, ale zrezygnował, a ja zbyt się boję rozmawiać z rodzicami o czymkolwiek żeby im powiedzieć, że to może być dobre rozwiązanie. Jakoś w połowie marca zaczełam chodzic do szkoły znowu i udawać że jest okej. Obecnie nie mam już siły udawać przy wszystkich, że jest dobrze. Cały czas mam ochotę się rozpłakać i znowu nie chodzę do szkoły, o czym rodzice nie wiedzą. Jakiś czas temu weterynarz przepisał mojemu kotu relanium na depresję, a ja obecnie je biorę razem z kotem. Przeczytałm instrukcję i biorę tylko 1 tabletkę, bo boje się więcej. Nie mam pojęcia jak poprawić swoje samopoczucie. Na dodatek zdałam sobie sprawę, że rujnuję swoje życie i bardzo mnie to martwi. Chyba potrzebuję pomocy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...