Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problemy psychiczne nastolatka


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 17 lat i od paru lat (chyba od 3) odczuwam ciągłe przygnębienie i smutek. Towarzyszy temu odrealnienie. Z wszystkich rodzajów depresji stawiam na ChAD. Myślę że posiadam osobowość borderline i cierpię na agorafobię. Cały czas myślę o samobójstwie, nie ma raczej dnia żebym o tym nie myślał. W prawdziwym życiu jestem raczej zamknięty, lecz przez internet jestem bardzo otwarty. Jestem po nieudanej próbie samobójczej o której nikt nie wie. Otóż próbowałem wstrzyknąć sobie w żyłę przedramienia powietrze. Niestety nie udało mi się to i doprowadziłem do przerwania żyły i powstania dużego siniaka. Więc byłem zmuszony do noszenia bluzy w ciepłe dni. Dwa miesiące temu zerwała ze mną dziewczyna z którą byłem dwa lata (znam ją od przedszkola). Może to dziwnie zabrzmi ale uważam że znęcała się nade mną psychicznie. Robiła mi różne krzywdy (szczegółów nie podam - mogli by znaleźć to ludzie z mojego otoczenia, a tego bym nie chciał). Po zerwaniu mam napady lękowe i zanik libido. W sumie nie chcę żyć i nienawidzę siebie, lecz zdaję sobie sprawę że mogę z tego wyjść... Ale jak?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...