Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Już nie mogę wytrzymać


Gość H2o2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj siedzę i nic nie robię.
Jutro znowu.. praca... znowu to samo
Nie układa mi się prywatnie, w pracy.
Nie lubię siebie, nie nawidzę,
jestem nieśmiały, nie umiem być asertywny, w pracy mną pomiatają, nie mam przyjaciół, boję się rozmów,kilka razy były kpiny i żarty ze mnie, krzyk w pracy to codzienność. Z dziewczynami mi się nie układa, kolejne nieudane spotkanie, randka? nie nazwałbym tego tak, wysilam się ile mogę, ale już czuję że wysiadam. Gdy kolejny raz ktoś na mnie nakrzyczy bo coś zrobię źle, to zemdleje, albo nie wytrzymam i znowu ulegnę, boję się coś powiedzieć, być asertywnym, strasznie... i co najgorsze teraz , boję się rzucić pracę, boję się że będzie tylko gorzej, jedynie spokój mam na nocnej zmianie, ale i tak zapominam zrobić kilka rzeczy - ze stresu, potem jest upominanie mnie, pretensje do mnie. W nocy już nie śpię, ostatnio już tak się przejąłem praca. że po powrocie do domu zemdlałem, rodzina mnie uratowała. o wszystko mnie wykańcza, jestem jak chodzący trup, najchętniej bym się upił aby zapomnieć, ale boję się o swoje zdrowie. Nie mogę już... Tabletki Validol mi pomagają , ale na chwilę, chciałbym nie istniec ale istnieje,.... nie mogę...

Odnośnik do komentarza

~krole • 49 minut temu

Bierzesz wszystko za bardzo do siebie ,nie warto sie denerwowac,odwiedz psychologa albo zmien prace.

x

jak ktoś ci prawie co dzień(no może nie) wrzeszczy i pogania, to chyba byś wysiadł psychicznie. A pracę zmienić nie tak łatwo, mam 2-tygodniowy okres wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...