Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem z przeszłością - co robić?


Gość zaklopotanaax

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaklopotanaax

Witam,
Chciałabym podzielić się swoim problemem. Mam 20 lat. Jestem w kolejnym związku z chłopakiem (jest on o 4 lata starszy), jednak w pierwszym, w którym jest seks. Mam doświadczenie w seksie oralnym, pieszczotach etc., męskie ciało nie jest mi obce; po prostu nie uprawiałam seksu z żadnym z poprzednich chłopaków, ponieważ nie miałam psychicznego poczucia bezpieczeństwa, aby zdecydować się na ten krok. W obecnym związku mój partner ma już doświadczenie w tych sprawach, nieduże co prawda, gdyż wielu rzeczy uczyliśmy się razem, lecz sama świadomość, że on miał to już za sobą wcześniej, a ja nie, sprawia, że żałuję swoich poprzednich decyzji. Myślę, że gdybym uprawiała seks wcześniej, teraz nie byłoby żadnego problemu, który zresztą zrodził się dopiero po pół roku związku, wcześniej mi to nie przeszkadzało; uważałam, że skoro mój chłopak ma doświadczenie, to delikatnie wprowadzi mnie w tą sferę -i tak też było. Obecnie czuję się gorsza, żałuję, że nie postąpiłam kiedyś inaczej. Czuję się również bezradna, gdyż nie potrafię sobie w żaden sposób z tym poradzić. Zależy mi na nim i nie chcę zniszczyć tej relacji, lecz zastanawiam się, czy ta relacja przetrwa, czy może problem zostanie rozwiązany dopiero w momencie, gdy posmakuje seksu z kimś innym i będę czuła, że jesteśmy "na równi".
Bardzo proszę o poradę, powoli się załamuję już, nie wiem, co robić.
Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...